Žehlička Tesla Technology IR200R, 2200W

Žehlička Tesla Technology IR200R Pokud hledáte napařovací žehličku s dostatečným výkonem a parním rázem, se kterým se dokážete zbavit i... více informací »
Žehlička Tesla Technology IR200R
449 Kč
Více informací
Žehlička Tesla Technology IR200R Pokud hledáte napařovací žehličku s dostatečným výkonem a parním rázem, se kterým se dokážete zbavit i...

Žehlička Tesla Technology IR200R Pokud hledáte napařovací žehličku s dostatečným výkonem a parním rázem, se kterým se dokážete zbavit i odolnějších záhybů na vašem oblečení, žehličku se kterou nemusíte mít obavy z nepříjemného odkapávání na právě žehlené prádlo, tak byste určitě neměli přehlédnout tuto od značky Tesla Technology. Velmi dobrá kluznost Keramická žehlicí plocha se postará o výbornou kluznost po textiliích, parní ráz 90 g/min zase odstraní záhyby na více zmačkaném oblečení, které jste třeba právě vyndali ze skříně, a s trvalým výstupem páry 25 g/min nebude ani běžně zmačkané prádlo představovat žádný problém. Funkce proti odkapávání Jestliže vás u vaší staré žehličky trápí nepříjemné odkapávání vody na žehlené prádlo a následné skvrny, díky kterým můžete oblečení dát zpět do pračky, tak s touto žehličkou vám tyto starosti ubudou. Funkce proti odkapávání totiž zabrání úniku vody a žehlení tak nebudou doprovázet zbytečné flíčky. Anti-calc systém Anti-calc systém zase zabrání usazování vodního kamene uvnitř přístroje, čímž žehlička dokáže poskytovat stabilní výkon po delší dobu. No, a pokud potřebujete osvěžit oblečení, které visí na ramínku, pak vám přijde vhod i možnost vertikálního napařování.

Výjimečný a žádaný kus Žehlička Tesla Technology IR200R, 2200W od společnosti se zárukou kvality Tesla Technology jde nakoupit tady teď právě skutečně levně! Výhodně teď u nás za 449 Kč.