Žehlička Tefal FV9834E0 Ultimate Pure, 3000W

Mimořádný výkon Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure nabízí spojení vysokého parního výkonu s unikátním systémem proti vodnímu kameni,... více informací »
Žehlička Tefal FV9834E0 Ultimate
Značka: Tefal
2 143 Kč
Více informací
Mimořádný výkon Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure nabízí spojení vysokého parního výkonu s unikátním systémem proti vodnímu kameni,...

Mimořádný výkon Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure nabízí spojení vysokého parního výkonu s unikátním systémem proti vodnímu kameni, takže je zárukou dokonale účinného žehlení. Zcela nová unikátní technologie filtru mikročástic vodního kamene pomáhá bránit vzniku usazenin nebo skvrn od vodního kamene při žehlení. Proměnlivý parní výkon až 55 g/min zase zajišťuje maximální efektivitu a obzvláště výkonný parní ráz 240 g/min si poradí i s nejodolnějšími záhyby. Unikátní filtr mikročástic vodního kamene 2 v 1 Zcela nový unikátní systém proti vodnímu kameni s inovativním filtrem mikročástic nabízí účinek 2 v 1: filtr zachycuje vodní kámen a k prádlu se dostane jen čistá pára. Filtr mikročástic vodního kamene lze snadno vyjmout a vyčistit. Dopřejte si žehlení bez starostí a s mimořádnými výsledky! Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean Technologie Durilium AirGlide přináší nejlepší kluznost pro rychlé a snadné žehlení. Zajišťuje také optimální rozptyl páry pro vysoce účinné žehlení. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý značkou Tefal pomáhá udržovat žehlicí plochu beze skvrn a v dokonalém stavu. Funkce Anti-drip brání vzniku skvrn na prádle Funkce Anti-drip brání odkapávání vody během žehlení a vzniku skvrn na prádle. Nastavení Automatic Steam: volí správné množství páry pro každý druh oděvů Díky funkci Automatic Steam si nemusíte dělat starosti s volbou správného množství páry. Stačí vybrat teplotu odpovídající druhu prádla, které žehlíte, a žehlička se o zbytek postará automaticky.
Kvalitní a levný kus Žehlička Tefal FV9834E0 Ultimate můžete sehnat také tu na webu v populární sekci napařovací žehličky! Vyberte si ještě podobné zboží ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem více produktů od výrobce Tefal. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Tefal dlouhodobě dodává vysoce kvalitní zboží. Přesvědčte se!

Diskontní produkt Žehlička Tefal FV9834E0 Ultimate Pure, 3000W od přední společnosti Tefal pohodlně dostanete tady a teď právě ve výprodejové akci! Aktuálně za 2 143 Kč.