Žehlička na vlasy Revlon RVST2155E

Zdravé vlasy Elegantní žehlička na vlasy Revlon RVST2155E vám pomůže vytvořit hladký účes, po němž jste už dlouho toužili, a... více informací »
Žehlička na vlasy Revlon
Značka: Revlon
1 115 Kč
Více informací
Zdravé vlasy Elegantní žehlička na vlasy Revlon RVST2155E vám pomůže vytvořit hladký účes, po němž jste už dlouho toužili, a...

Zdravé vlasy Elegantní žehlička na vlasy Revlon RVST2155E vám pomůže vytvořit hladký účes, po němž jste už dlouho toužili, a to snadno a bezpečně. Maximální ochrana pro vaše vlasy je zaručena! Ať už máte vlasy kudrnaté či rovnější, mastné či suché, tato žehlička si s nimi poradí. Šikovné vlastnosti Pokročilé měděné 3x keramické povrchy žehličky zaručuje dokonalou distribuci tepla a spolehlivou ochranu vlasů. Digitální displej s variabilním nastavením teploty od 80 °C do 235 °C. Žehlička dále disponuje systémem zamčení ploch. Samozřejmostí je OFF/ON spínač a LED kontrolka, která vás informuje o tom, že je žehlička v provozu. Kvalitní a oblíbený kus Žehlička na vlasy Revlon můžete získat bezstarostně tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii žehličky na vlasy! Vyhledejte si kvalitní produkty z této kategorie v akci.

Tento levný kus Žehlička na vlasy Revlon RVST2155E od společnosti s dlouholetou tradicí Revlon snadno získáte bezpečně online opravdu výhodně! Nyní za akční cenu 1 115 Kč.