Žehlička Electrolux Refine 700 E7SI1-4WB, 2300W

Žehlička Electrolux Refine 700 E7SI1-4WB, 2300W Vhodná pro všechny materiály Všestranná parní žehlička Refine 700 disponuje... více informací »
Žehlička Electrolux Refine 700
Značka: Electrolux
1 449 Kč
Více informací
Žehlička Electrolux Refine 700 E7SI1-4WB, 2300W Vhodná pro všechny materiály Všestranná parní žehlička Refine 700 disponuje...

Žehlička Electrolux Refine 700 E7SI1-4WB, 2300W Vhodná pro všechny materiály Všestranná parní žehlička Refine 700 disponuje programy, které se přizpůsobí každému materiálu – od hedvábí po vlnu. Speciální program pro outdoorové a sportovní oblečení obnovuje voděodolné vlastnosti a poskytuje lepší a dlouhodobou ochranu. Snadné nastavení Nemusíte se bát že nastavíte špatnou teplotu a poškodíte si jemné prádlo. Stačí si jen nastavit kolečkem na materiál který budete žehlit a je hotovo. Díky dokonalé kombinaci páry a tepla se nemusíte starat o to, jestli můžete žehlit jemné tkaniny. Funkce Outdoor Care Speciální funkce se postará o všechno vaše sportovní oblečení. Díky správné teplotě obnovuje vodu odpuzující vlastnosti. Světlo odhalí záhyby Přední světlo odhalí každý záhyb, takže je žehlení efektivnější. Už nikdy nepřehlédnete záhyb. Duální čištění Systém anti-calc pravidelně žehličku odvápňuje. Nemusíte se obávat vodního kamene ani při používání vody z vodovodu. Funkce samočištění udržuje žehličku vždy čistou. Snadné plnění vody Vodní nádržka s objemem 370 ml se snadno plní, díky otvoru na zadní straně.
Exkluzivní výrobek máte možnost sehnat bezstarostně na našem webu umístěný v sekci napařovací žehličky. Najděte si ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii za super cenu! Populární výrobce Electrolux vás obohatí o prvotřídní výrobky

Nový výrobek Žehlička Electrolux Refine 700 E7SI1-4WB, 2300W od výrobce s dobrým jménem Electrolux máte možnost nakoupit v aktuální nabídce v akci. Nyní nakoupíte za 1 449 Kč.