Žehlička Electrolux Easyline EDB1740LG, 2400W

Žehlící plocha SoftGlide™ Odolná keramická žehlicí plocha SoftGlide™ s ideálním rozvodem tepla při práci hladce klouže a... více informací »
Žehlička Electrolux Easyline EDB1740LG
Značka: Electrolux
869 Kč
Více informací
Žehlící plocha SoftGlide™ Odolná keramická žehlicí plocha SoftGlide™ s ideálním rozvodem tepla při práci hladce klouže a...

Žehlící plocha SoftGlide™ Odolná keramická žehlicí plocha SoftGlide™ s ideálním rozvodem tepla při práci hladce klouže a vyrovnává záhyby tam, kde je třeba. Žehlení teď bude o dost snazší. Žehlení přímo na věšáku Vydatná dávka páry vyhlazuje záhyby horizontálně i vertikálně. Funkce vertikálního napařování je ideální pro ošetření záclon, obleků, šatů a jemných tkanin párou přímo na věšáku. Bezpečná manipulace Díky kontrolce horké žehlicí plochy SafeTouch™ chráníte svou kůži před popálením. Žehlička signalizuje dosažení vyšší teploty, nebo naopak dostatečného vychladnutí, které vám zajistí bezpečnou manipulaci a skladování. Dlouhá životnost Během žehlení oceníte praktický ventil, který brání vytékání vody z žehlicí plochy. Funkce automatického čištění zabraňuje usazování vodního kamene, čímž se prodlužuje životnost žehličky a přispívá k jejímu optimálnímu výkonu.

Výjimečný a žádaný výrobek Žehlička Electrolux Easyline EDB1740LG, 2400W originál od výrobce Electrolux můžete koupit u nás právě výhodně! Aktuálně výhodně za 869 Kč.