Žehlička Beko SIM5124A, 2400W

Parní žehlička Beko Dragon SIM5124A Sháníte novou napaqřovací žehličku a jdete po kvalitě? Potom by žehlička Dragon od Beka mohla být pro vás tou... více informací »
Žehlička Beko SIM5124A
Značka: Beko
1 079 Kč
Více informací
Parní žehlička Beko Dragon SIM5124A Sháníte novou napaqřovací žehličku a jdete po kvalitě? Potom by žehlička Dragon od Beka mohla být pro vás tou...

Parní žehlička Beko Dragon SIM5124A Sháníte novou napaqřovací žehličku a jdete po kvalitě? Potom by žehlička Dragon od Beka mohla být pro vás tou pravou. Její jméno odkazuje k drakovi a přesně tak bude i žehlit. Dračí dech Žehlička bude chrlit páru rychlostí 45 g na minutu. Nu, jako drak. Pokud potřebujete jednorázově větších přísun páry, je schopná ji do látky vychrlit až rychlostí 160 g za minutu. Navíc s ní můžete napařovat vertikálně a má funkci anti-drip. Ta je užitečná v případě, kdy potřebujete žehlit při nižší teplotě. Zajistí, že na látku neukápne ani kapka. Dračí síla napařovací žehličku pohání síla 2400 W. Drak ale umí být i jemný. Keramická žehlicí plocha je založená na technologii SoftGlide, takže bude snadno klouzat po látce. Má i funkci automatického čištění a odvápnění. Paměť má také dračí. Pokud ji zapomenete vypnout, po osmi minutách to udělá za vás.

Oblíbený a akční výrobek Žehlička Beko SIM5124A, 2400W od výrobce se zárukou kvality Beko snadno získáte zrovna dneska za báječnou cenu! Právě lze objednat jen za 1 079 Kč.