Zátka na láhve pro vakuovačku potravin Severin ZU3624, 2 ks

Severin ZU3624 Zátka na láhve pro vakuovačku potravin, 2 ks V případě, že se chcete perfektně postarat o kvalitu vašeho... více informací »
Zátka na láhve pro
Značka: Severin
332 Kč
Více informací
Severin ZU3624 Zátka na láhve pro vakuovačku potravin, 2 ks V případě, že se chcete perfektně postarat o kvalitu vašeho...

Severin ZU3624 Zátka na láhve pro vakuovačku potravin, 2 ks V případě, že se chcete perfektně postarat o kvalitu vašeho oblíbeného vína, které jste již otevřeli, je zátka na láhev Severin ZU3624 perfektní volbou. Tato zátka je speciálně určené pro použití společně s vakuovačku potravin. Stačí ji tedy propojit s varovacím zařízením a z láhve odstranit přebytečný vzduch, který může poškodit kvalitu vína. V balení se nachází dva kusy. Vychutnejte si každý okamžik Dá se však používat i pro různé druhy aromatických olejů, které by mohly časem ztrácen na své specifické chuti. Díky své ergonomii se skvěle hodí na různé velikosti hrdla láhví. Její použití je velice jednoduché, efektivní a rychlé. Neobsahuje BPA.

Tento akční kus Zátka na láhve pro vakuovačku potravin Severin ZU3624, 2 ks od značky Severin můžete koupit u nás teď extra výhodně. Nyní lze objednat jen za 332 Kč.