Zastřihovač vousů Rowenta Trim&Style TN9130F0, 7v1

Zastřihovač vousů Rowenta Trim&Style TN9130F0, 7v1 Pečujte nejen o své vousy se Zastřihovačem vousů Rowenta Trim&Style TN9130F0 a... více informací »
Zastřihovač vousů Rowenta Trim&Style
Značka: Rowenta
1 329 Kč
Více informací
Zastřihovač vousů Rowenta Trim&Style TN9130F0, 7v1 Pečujte nejen o své vousy se Zastřihovačem vousů Rowenta Trim&Style TN9130F0 a...

Zastřihovač vousů Rowenta Trim&Style TN9130F0, 7v1 Pečujte nejen o své vousy se Zastřihovačem vousů Rowenta Trim&Style TN9130F0 a těšte se z dokonalých výsledků. Ostré čepele Pohyblivá čepel zaručuje díky titanovému povrchu bezchybné výsledky oholení, a navíc je čepel chráněna, protože titan je 3x tvrdší než nerezová ocel. Voděodolný Zastřihovač Rowenta můžete použít i pod vodou. Díky protiskluzové rukojeti se nemusíte bát holit ve vaně či sprše, a zároveň můžete nástavce rovnou omýt pod tekoucí vodou. Efektivní zástřih Využijte možnost zastřihnutí jedním tahem díky vysokorychlostnímu motoru a ušetřete si čas. Dokonalá sada Zastřihovač Rowenta poskytuje dokonalou sadu, která v jednom zařízení nabízí 7 různých nástavců pro oblast obličeje i těla. Hladké oholení Pro zastřihování a holení chloupků na těle slouží holicí nástavec, který lze použít i ve sprše. Pro hladké oholení je vám k dispozici planžetový nástavec. Vyberte si vlastní styl Tvarujte své vousy pomocí 32 mm zastřihovacího nástavce s přesností 1 mm. Můžete si vybrat z jakéhokoliv stylu, protože hřebenový nástavec na vousy disponuje 5 různými délkami střihu od 3 do 7 mm. Tvarování vousů Vytvarujte své vousy pomocí hlavy 7 mm nástavce. Linie a kontury vašeho knírku nebo kotlet budou vždy přesně ohraničené. Snadné zastřižení Rowenta nezapomněla ani na systém rotačních čepelí, které bezpečně zastřihnou chloupky v nose a uších. Nezdolná baterie Baterie poskytuje až 60 minut provozu, což zaručuje, že se vám podaří se minimálně jednou zcela a dokonale oholit a zastřihnout. Praktické skladování Zastřihovač můžete odkládat na dobíjecí základnu, která si svým provedením místo najde kdekoliv ve vaší koupelně.
Tento velmi oblíbený produkt Zastřihovač vousů Rowenta Trim&Style TN9130F0, 7v1 je dostupný nyní tu na našich stránkách v populární kategorii na vousy. Podívejte se na kvalitní produkty ve zmiňované rubrice z pohodlí domova. Dodavatel Rowenta má ve stále nabídkce špičkové výrobky Udělejte radost sami sobě.

Tento diskontní produkt Zastřihovač vousů Rowenta Trim&Style TN9130F0, 7v1 od kvalitní značky Rowenta snadno můžete najít tady teď právě za akční cenu! Výhodně za skvělou cenu 1 329 Kč.