Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6620/20

Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6620/20 Jedinečná technologie Philips OneBlade je vybaven novou revoluční technologií pro... více informací »
Zastřihovač vousů Philips OneBlade
Značka: Philips
2 209 Kč
Více informací
Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6620/20 Jedinečná technologie Philips OneBlade je vybaven novou revoluční technologií pro...

Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6620/20 Jedinečná technologie Philips OneBlade je vybaven novou revoluční technologií pro styling tváře a péči o vzhled. Dokáže zastřihnout, vytvarovat a oholit vousy všech délek. Díky systému dvojí ochrany, klouzavému potahu v kombinaci se zaoblenými špičkami, je holení snazší a pohodlnější. Zastřihuje Díky nastavitelnému hřebenu si zastřihnete vousy na rovnoměrnou délku. Vyberte si jedno ze 14 nastavení délky a vytvořte si jednodenní strniště, krátký střih, nebo delší vousy. Na tělo použijte speciální hřeben (3 mm) a zastřihněte chlupy ve všech směrech. Tvaruje S oboustranným břitem vytvarujete přesné linie. Holte se oběma směry a snadno a rychle docílíte viditelného výsledku. Oholí OneBlade neholí tak nakrátko jako tradiční žiletka, takže vám nepodráždí pokožku. Používejte OneBlade proti směru růstu a oholte jednoduše vousy chlupy jakékoli délky na tváři i těle. OneBlade je vybaven dvěma břity – jedním pro obličej a druhým na tělo. Pro suché i mokré použití OneBlade je vodotěsný, takže se snadno čistí: prostě ho opláchněte pod tekoucí vodou. Můžete se holit s pěnou nebo bez ní, třeba i ve sprše. Li-ion baterie 90 min Po 1 hodině nabíjení poskytuje dobíjecí Li-iontová baterie 90 minut konstantního výkonu. Často hledaný produkt Zastřihovač vousů Philips OneBlade lze získat právě nyní tady na našich stránkách v rubrice na vousy! Vyberte si jiné zboží z této známé rubriky za nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Philips dlouhodobě vyrábí kvalitní zboží.

Tento vynikající produkt Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6620/20 od předního výrobce Philips snadno můžete sehnat na našich stránkách teď za super cenu! Výhodně za cenu 2 209 Kč.