Zastřihovač vlasů Panasonic ER-GY10CM504, 7v1

Rozmanité nástavce Díky velkému množství různých nástavců můžete pečovat o celé tělo s pomocí jediného produktu. Holte se... více informací »
Zastřihovač vlasů Panasonic ER-GY10CM504
Značka: Panasonic
1 139 Kč
Více informací
Rozmanité nástavce Díky velkému množství různých nástavců můžete pečovat o celé tělo s pomocí jediného produktu. Holte se...

Rozmanité nástavce Díky velkému množství různých nástavců můžete pečovat o celé tělo s pomocí jediného produktu. Holte se a zastřihujte přesně tak, jak to chcete. Snadné nastavení délky Otočením ovladače můžete snadno nastavit hřeben do pěti poloh, od 3 do 15 mm. Nepotřebujete několik nástavců. Skvělé funkce Ostré pružinové břity z nerezové oceli nevyžadují žádné nastavení. Délka stříhání bez nástavce je přibližně 0,5 mm. Navíc jsou břity omyvatelné přímo pod tekoucí vodou.Tento vynikající výrobek Zastřihovač vlasů Panasonic ER-GY10CM504, je k sehnání aktuálně na našem webu umístěný v kategorii na vlasy. Nyní pořídíte skvělé kusy ve zmíněné rubrice za výborné peníze!

Unikátní kus Zastřihovač vlasů Panasonic ER-GY10CM504, 7v1 značky Panasonic jednoduše získáte zde teď ve výprodejové akci! Teď v akci 1 139 Kč.