Zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max, karbon, černá

Obrňte a zkrášlete svůj smartphone Zadní kryt edice Carbon od společnosti Winner Group - WG pro mobilní telefon Apple iPhone 11 Pro... více informací »
Zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max
Značka: Winner Group
246 Kč
Více informací
Obrňte a zkrášlete svůj smartphone Zadní kryt edice Carbon od společnosti Winner Group - WG pro mobilní telefon Apple iPhone 11 Pro...

Obrňte a zkrášlete svůj smartphone Zadní kryt edice Carbon od společnosti Winner Group – WG pro mobilní telefon Apple iPhone 11 Pro Max je jedinečným doplňkem, který nejenže váš chytrý telefon ochrání v případě pádu, ale navíc s ním bude vypadat stylověji, než kdy dříve. Tento kryt dokonale kopíruje křivky telefonu, zachovává skvělou dostupnost všech ovládacích prvků a neomezuje snímací čočku fotoaparátu. Jeho skvělý karbonový design nejen skvěle padne do vaší ruky, ale také způsobí závist všech, kdo váš telefon v tomto pouzdře spatří.Žádaný kousek Zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max, karbon, černá máte možnost koupit bez problémů tu v oblíbené sekci pro mobily. Prozkoumejte zlevněné produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další kvalitní zboží značky Winner Group. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max, karbon, černá od známého předního výrobce Winner Group jde nakoupit tady v akci! Cenově vychází na 246 Kč.