Zadní kryt pro Apple iPhone 11, karbon, černá

Obrňte a zkrášlete svůj smartphone Zadní kryt edice Carbon od společnosti Winner Group - WG pro mobilní telefon Apple iPhone 11 je... více informací »
Zadní kryt pro Apple iPhone
Značka: Winner Group
249 Kč
Více informací
Obrňte a zkrášlete svůj smartphone Zadní kryt edice Carbon od společnosti Winner Group - WG pro mobilní telefon Apple iPhone 11 je...

Obrňte a zkrášlete svůj smartphone Zadní kryt edice Carbon od společnosti Winner Group – WG pro mobilní telefon Apple iPhone 11 je jedinečným doplňkem, který nejenže váš chytrý telefon ochrání v případě pádu, ale navíc s ním bude vypadat stylověji, než kdy dříve. Tento kryt dokonale kopíruje křivky telefonu, zachovává skvělou dostupnost všech ovládacích prvků a neomezuje snímací čočku fotoaparátu. Jeho skvělý karbonový design nejen skvěle padne do vaší ruky, ale také způsobí závist všech, kdo váš telefon v tomto pouzdře spatří. Výjimečný a žádaný produkt seženete zrovna tady a teď na našem webu umístěný v sekci pro mobily. Připravili jsme další produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu! To ale není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce Winner Group. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Zadní kryt pro Apple iPhone 11, karbon, černá s osvědčenou značkou Winner Group snadno můžete pořídit tady nyní za akční cenu! Nyní pořídíte od 249 Kč.