Zadní kryt pro Apple iPhone 11, Liquid, černá

Spolehlivá ochrana pro váš telefon Stylové ochranné pouzdro Liquid pro Apple iPhone 11 je navrženo tak, aby dokonale ladilo k vašemu... více informací »
Zadní kryt pro Apple iPhone
Značka: Winner Group
299 Kč
Více informací
Spolehlivá ochrana pro váš telefon Stylové ochranné pouzdro Liquid pro Apple iPhone 11 je navrženo tak, aby dokonale ladilo k vašemu...

Spolehlivá ochrana pro váš telefon Stylové ochranné pouzdro Liquid pro Apple iPhone 11 je navrženo tak, aby dokonale ladilo k vašemu zařízení a přesto umožnilo snadné ovládání. Je navrženo přesně pro Váš telefon, díky čemuž tak budete mít přístup ke všem důležitým konektorům a tlačítkům. Materiál pouzdra a hladkost povrchu umožňuje z pouzdra snadno smýt různé nečistoty jako např. stopy pera.
Tento oblíbený výrobek Zadní kryt pro Apple iPhone 11, Liquid, černá lze sehnat již dnes tu v populární sekci pro mobily. Nyní můžete koupit parádní produkty z této populární sekce za výhodné peníze.

Unikátní a oblíbený produkt Zadní kryt pro Apple iPhone 11, Liquid, černá od dodavatele s dobrým jménem Winner Group lze nakoupit právě dnes extra se slevou! Aktuálně za 299 Kč.