Wok pánev Ken Hom Excellence, 36cm

Wok pánev Ken Hom KH436003 Pokud milujete asijské speciality, rádi si je připravujete doma a marně hledáte opravdu kvalitní pánev, která je vhodná... více informací »
Wok pánev Ken Hom
Značka: Ken Hom
1 590 Kč
Více informací
Wok pánev Ken Hom KH436003 Pokud milujete asijské speciality, rádi si je připravujete doma a marně hledáte opravdu kvalitní pánev, která je vhodná...

Wok pánev Ken Hom KH436003 Pokud milujete asijské speciality, rádi si je připravujete doma a marně hledáte opravdu kvalitní pánev, která je vhodná právě pro tuto kuchyni, pak už hledat nemusíte, ale jednoduše si pořiďte Wok pánev Ken Hom Excellence, která je pro tento typ vaření doslova stvořená. S touto pánví bude příprava asijských pokrmů hračka a všechny pochutiny, které si na ní připravíte, si určitě vychutnáte. Kvalitní zpracování Pánev wok značky Ken Hom od stejnojmenného asijského mistra kuchyně, je součástí řady Excellence a patří mezi opravdu kvalitní nádobí. Její provedení vás jistě zaujme a okamžitě si ji tak oblíbíte. Pánev je vyrobena z uhlíkové oceli, díky čemuž výborně rozvádí teplo. Vysoká odolnost Mezi další výhody patří nepřilnavý povrch, který byl navrhnut speciálně pro smažení při vysokých teplotách a zároveň při použití menšího množství oleje. Povrch je odolný a po dokončení vaření lze pánev bez starostí vložit do myčky nádobí. Snadná manipulace Nýtované rukojeti byly navrženy tak, aby manipulace s pánví byla co nejpříjemnější a maximálně komfortní, ale hlavně bezpečná, nemusíte tedy mít strach, že se rukojeť nahřeje, a vy se o ni popálíte nebo že se po určité době používání začne viklat. Kompatibilnost Pánev disponuje průměrem 36 cm, a připravíte v ní lahodnou večeři pro čtyři až šest osob. Přizpůsobí se plynovému ohřevu, sklokeramické varné desce, elektrické plotýnce a dokonce i indukci.

Super produkt Wok pánev Ken Hom Excellence, 36cm od skvělého výrobce Ken Hom získáte zrovna za outletovou cenu! Výhodně za skvělou cenu 1 590 Kč.