WiFi USB adaptér Tenda U10, AC650

Wi-Fi adaptér Tenda U10 Bezdrátový Wi-Fi USB adaptér od společnosti Tenda je vhodný pro příjem Wi-Fi signálu do vašeho stolního... více informací »
WiFi USB adaptér Tenda U10
Značka: TENDA
369 Kč
Více informací
Wi-Fi adaptér Tenda U10 Bezdrátový Wi-Fi USB adaptér od společnosti Tenda je vhodný pro příjem Wi-Fi signálu do vašeho stolního...

Wi-Fi adaptér Tenda U10 Bezdrátový Wi-Fi USB adaptér od společnosti Tenda je vhodný pro příjem Wi-Fi signálu do vašeho stolního počítače nebo notebooku. Adaptér pracuje ve dvou pásmech 2,4 a 5 GHz, které umožňují rychlost až 650 Mb/s. Díky tomu se perfektně hodí například do domácností nebo menších firem. Ultra-dlouhá anténa Opravdu dlouhá anténa se ziskem 6 dBi vám zajistí perfektní a stabilní přenos na delší vzdálenosti bez kolísání nebo vypadávání signálu. A zároveň díky jejím možnostem naklápění určitě dosáhnete toho nejlepšího připojení. Videoherní zážitek S bezdrátovou rychlostí až 650 Mb/s a vyspělou technologií MU-MIMO díky které může být připojeno více uživatelů a zároveň se nesníží výkon ani kvalita připojení, budete tak moci bez problémů hrát vaše oblíbené online hry nebo streamovat. Wi-Fi hotspot Technologii adaptéru můžete klidně obrátit a využít jej ne pro příjem, ale k vysílání bezdrátového internetového signálu. Ten může využít například váš telefon nebo tablet. Kompatibilita s Windows Společnost Tenda dbá na široké využití svých zařízení a proto adaptér Tenda podporuje operační systémy Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 a Windows XP. Tento žádaný kousek je k sehnání již dnes u nás v kategorii notebooky! Nyní můžete koupit akční produkty z této sekce za rozumné peníze. To ale není vše, máme toho více. Máme v nabídce další prověřené kousky od výrobce TENDA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní kousek WiFi USB adaptér Tenda U10, AC650 od značky s dlouholetou historií TENDA naleznete právě zde pořád výhodně! Zrovna nyní za cenu 369 Kč.