WiFi router TP-Link Archer C80, AC1900

Převrat ve vaší domácí síti Archer C80 přichází se zcela novým standardem Wi-Fi - 802.11ac Wave2, který je široce kompatibilní... více informací »
WiFi router TP-Link Archer C80
Značka: TP-link
1 399 Kč
Více informací
Převrat ve vaší domácí síti Archer C80 přichází se zcela novým standardem Wi-Fi - 802.11ac Wave2, který je široce kompatibilní...

Převrat ve vaší domácí síti Archer C80 přichází se zcela novým standardem Wi-Fi – 802.11ac Wave2, který je široce kompatibilní s oběma bezdrátovými zařízeními AC a N a třikrát rychlejší než předešlé bezdrátové rychlosti N. S touto technologií vám Archer C80 nabízí rychlejší, silnější a schopnější Wi-Fi. Jednoduše řečeno: zážitek z převratné sítě na všech vašich zařízeních. Blesková Wi-Fi Archer C80 poskytne celému vašemu domovu simultánní dvoupásmová Wi-Fi připojení. Silné a stabilní bezdrátové pásmo 2,4GHz s Wi-Fi rychlostí 600Mbit/s je dokonalé pro odesílání e-mailů, prohlížení webů nebo poslech hudby. Zatímco bezdrátové pásmo 5GHz poskytuje Wi-Fi rychlost až 1300Mbit/s pro zábavu citlivou na dobu odezvy, tudíž můžete streamovat HD video, hrát on-line hry a vést video chat a to vše zároveň a bez zpoždění. Silný signál, skvělé pokrytí Čtyři vysoce výkonné Archer C80 externí antény zajišťují plné domácí Wi-Fi pokrytí. Kombinace dvoupásmové bezdrátové sítě a zvýšené stability a rozsahu znamená, že už nebudete muset čelit slabému nebo padajícímu připojení. Snadné nastavení a řízení Nastavte Archer C80 během několika minut díky intuitivnímu webovému rozhraní. S aplikací Tether od TP-LINKu k rychlé správě a jednoduchému nastavení využijete i váš mobilní telefon.
Tento kvalitní a žádaný produkt WiFi router TP-Link Archer C80, AC1900 můžete pořídit lehce tu na stránkách v populární sekci notebooky. Máme pro vás ještě další zboží ze zmíněné kategorie ve slevě. Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další kvalitní produkty od výrobce TP-link. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek WiFi router TP-Link Archer C80, AC1900 od výrobce s dobrým jménem TP-link jednoduše získáte tady za outletovou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 399 Kč.