WiFi router TP-Link Archer AX10, AX1500

Převrat ve vaší domácí síti Archer AX10 přichází se standardem Wi-Fi 6, který přináší obrovské zvýšení rychlosti a... více informací »
WiFi router TP-Link Archer
Značka: TP-link
1 499 Kč
Více informací
Převrat ve vaší domácí síti Archer AX10 přichází se standardem Wi-Fi 6, který přináší obrovské zvýšení rychlosti a...

Převrat ve vaší domácí síti Archer AX10 přichází se standardem Wi-Fi 6, který přináší obrovské zvýšení rychlosti a celkové kapacity S touto technologií vám Archer AX10 nabízí rychlejší, silnější a schopnější Wi-Fi. Jednoduše řečeno: zážitek z převratné sítě na všech vašich zařízeních. Blesková Wi-Fi Archer AX10 poskytne celému vašemu domovu simultánní dvoupásmová Wi-Fi připojení. Silné a stabilní bezdrátové pásmo 2,4GHz s Wi-Fi rychlostí 300Mbit/s je dokonalé pro odesílání e-mailů, prohlížení webů nebo poslech hudby. Zatímco bezdrátové pásmo 5GHz poskytuje Wi-Fi rychlost až 1201Mbit/s pro zábavu citlivou na dobu odezvy, tudíž můžete streamovat HD video, hrát on-line hry a vést video chat a to vše zároveň a bez zpoždění. Silný signál, skvělé pokrytí Čtyři vysoce výkonné externí antény zajišťují plné domácí Wi-Fi pokrytí. Kombinace dvoupásmové bezdrátové sítě a zvýšené stability a rozsahu znamená, že už nebudete muset čelit slabému nebo padajícímu připojení. Snadné nastavení a řízení Nastavte Archer AX10 během několika minut díky intuitivnímu webovému rozhraní. S aplikací Tether od TP-LINKu k rychlé správě a jednoduchému nastavení využijete i váš mobilní telefon.
Neodolatelný produkt WiFi router TP-Link Archer AX10, AX1500 dostanete taky tady a teď na našem webu v sekci notebooky. Nyní pořídíte kvalitní výrobky z této známé kategorie ve výhodné akci!

Tento kvalitní produkt WiFi router TP-Link Archer AX10, AX1500 od známého výrobce TP-link můžete pořídit v naší online nabídce extra se slevou! Produkt koupíte teď u nás za 1 499 Kč.