WiFi router Tenda AC23, AC2100

Vysokorychlostní internet na dosah Tenda AC23 je dvoupásmový bezdrátový router navržený speciálně pro domácnosti s... více informací »
WiFi router Tenda AC23
Značka: TENDA
1 499 Kč
Více informací
Vysokorychlostní internet na dosah Tenda AC23 je dvoupásmový bezdrátový router navržený speciálně pro domácnosti s...

Vysokorychlostní internet na dosah Tenda AC23 je dvoupásmový bezdrátový router navržený speciálně pro domácnosti s vysokorychlostním připojením k internetu. Podporuje technologii 802.11ac Wave 2 a poskytuje rychlost Wi-Fi až 2 033 Mbps pro dosažení nejlepšího výkonu vašeho připojení k internetu. Technologie 4X4 MU-MIMO Technologie 4X4 MU-MIMO s pásmem 5 GHz poskytuje širší pokrytí Wi-Fi a vyšší rychlost než běžné směrovače s technologií 3X3 MU-MIMO. Pásmo 5 GHz je méně využívané, než standardní pásmo 2,4 GHz, proto je schopné garantovat mnohonásobně vyšší rychlost. Zesilovač signálu Vestavěný zesilovač signálu používaný v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz zlepšuje schopnosti rozšíření pokrytí Wi-Fi signálem po celém domě. Externí antény Díky sedmi 6dBi externím anténám je router AC23 schopný poskytovat kvalitní Wi-Fi signál, optimalizované pokrytí a stabilní připojení. Stabilní připojení Procesor o frekvenci 1 GHz vybavený 500MHz co-procesorem přináší vyšší rychlost a stabilní připojení.

Oblíbený a akční produkt WiFi router Tenda AC23, AC2100 od známé značky TENDA lze zakoupit u nás teď napořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 499 Kč.