WiFi router Tenda AC19, AC2100

Vysokorychlostní internet na dosah Tenda AC19 je dvoupásmový bezdrátový router navržený speciálně pro domácnosti s... více informací »
WiFi router Tenda AC19
Značka: TENDA
969 Kč
Více informací
Vysokorychlostní internet na dosah Tenda AC19 je dvoupásmový bezdrátový router navržený speciálně pro domácnosti s...

Vysokorychlostní internet na dosah Tenda AC19 je dvoupásmový bezdrátový router navržený speciálně pro domácnosti s vysokorychlostním připojením k internetu. Podporuje technologii 802.11ac Wave 2 a poskytuje rychlost Wi-Fi až 2 033 Mbps pro dosažení nejlepšího výkonu vašeho připojení k internetu. Technologie 4X4 MU-MIMO Technologie 4X4 MU-MIMO s pásmem 5 GHz poskytuje širší pokrytí Wi-Fi a vyšší rychlost než běžné směrovače s technologií 3X3 MU-MIMO. Pásmo 5 GHz je méně využívané, než standardní pásmo 2,4 GHz, proto je schopné garantovat mnohonásobně vyšší rychlost. Zesilovač signálu Vestavěný zesilovač signálu používaný v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz zlepšuje schopnosti rozšíření pokrytí Wi-Fi signálem po celém domě. USB port pro domácí sdílení AC19 poskytuje sdílení USB, podporuje sdílení paměti, vzdálený přístup k tiskárně a další funkce. Lokální FTP server můžete nastavit připojením AC19 k pevnému disku. Filmy a fotografie ve vysokém rozlišení lze s rodinou nahrávat a sdílet kdykoli a kdekoli. Externí antény Díky čtyřem 6dBi externím anténám je router AC19 schopný poskytovat kvalitní Wi-Fi signál, optimalizované pokrytí a stabilní připojení. Stabilní připojení Procesor o frekvenci 1 GHz vybavený 500MHz co-procesorem přináší vyšší rychlost a stabilní připojení.

Tento zlevněný kus WiFi router Tenda AC19, AC2100 originál od výrobce TENDA můžete sehnat ještě dnes výhodně! Nyní pořídíte za 969 Kč.