WiFi router Mercusys MW305R, N300

Převrat ve vaší domácí síti Mercusys MW305R přichází se standardem N a přináší obrovské zvýšení rychlosti na 300Mb/s. S... více informací »
WiFi router Mercusys MW305R
Značka: Mercusys
289 Kč
Více informací
Převrat ve vaší domácí síti Mercusys MW305R přichází se standardem N a přináší obrovské zvýšení rychlosti na 300Mb/s. S...

Převrat ve vaší domácí síti Mercusys MW305R přichází se standardem N a přináší obrovské zvýšení rychlosti na 300Mb/s. S touto technologií vám bezdrátový router nabízí rychlejší, silnější a schopnější Wi-Fi. Jednoduše řečeno: zážitek z převratné sítě na všech vašich zařízeních. Blesková Wi-Fi Mercusys MW305R poskytne celému vašemu domovu široké Wi-Fi pokrytí a to díky třem 5dBi anténám. Silné a stabilní bezdrátové pásmo s Wi-Fi rychlostí 300Mbit/s je dokonalé pro odesílání e-mailů, prohlížení webů nebo poslech hudby i pro jinou zábavu. Nastavení za okamžik MW305R nastavíte snadno a rychle ve třech krocích. Stačí postupovat podle návodu na webové stránce a během chvíle máte hotovo.

Ve slevě výrobek WiFi router Mercusys MW305R, N300 od výrobce se skvělou pověstí Mercusys pohodlně nakoupíte v naší nabídce ve výprodejové akci. Aktuálně výhodně za 289 Kč.