WiFi router Mercusys MW301R, N300

Převrat ve vaší domácí síti Mercusys MW301R přichází se standardem N a přináší obrovské zvýšení rychlosti na 300Mb/s. S... více informací »
WiFi router Mercusys MW301R
Značka: Mercusys
249 Kč
Více informací
Převrat ve vaší domácí síti Mercusys MW301R přichází se standardem N a přináší obrovské zvýšení rychlosti na 300Mb/s. S...

Převrat ve vaší domácí síti Mercusys MW301R přichází se standardem N a přináší obrovské zvýšení rychlosti na 300Mb/s. S touto technologií vám bezdrátový router nabízí rychlejší, silnější a schopnější Wi-Fi. Jednoduše řečeno: zážitek z převratné sítě na všech vašich zařízeních. Blesková Wi-Fi Mercusys MW301R poskytne celému vašemu domovu široké Wi-Fi pokrytí a to díky dvěma 5dBi anténám. Silné a stabilní bezdrátové pásmo s Wi-Fi rychlostí 300Mbit/s je dokonalé pro odesílání e-mailů, prohlížení webů nebo poslech hudby i pro jinou zábavu. IPv6 a IPTV MW301R vám umožní využívat služby IPv6 poskytované poskytovatelem internetových služeb a navštívit webové stránky IPv6. IPTV podporuje IGMP Proxy / Snooping, Bridge a Tag VLAN pro optimalizaci IPTV streamování pro vysokou efektivitu sítě a vynikající online zážitek.
Velmi oblíbený kus WiFi router Mercusys MW301R, máte možnost pořídit taky tu na stránkách ve známé rubrice notebooky! Prozkoumejte ještě podobné produkty z této populární rubriky za výhodné peníze! Věhlasná značka Mercusys pro vás připravuje top zboží. Přesvědčte se.

Tento zlevněný produkt WiFi router Mercusys MW301R, N300 od známé kvalitní značky Mercusys pořídíte právě teď v nabídce až neuvěřitelně levně. Ceny od 249 Kč.