WiFi router Mercusys AC12G, Gigabit, AC1200

Wi-Fi pro nekonečnou zábavu Wi-Fi poskytuje rychlost až 300 Mb/s přes pásmo 2,4 GHz, díky kterému si můžete dělat vaše... více informací »
WiFi router Mercusys AC12G
Značka: Mercusys
699 Kč
Více informací
Wi-Fi pro nekonečnou zábavu Wi-Fi poskytuje rychlost až 300 Mb/s přes pásmo 2,4 GHz, díky kterému si můžete dělat vaše...

Wi-Fi pro nekonečnou zábavu Wi-Fi poskytuje rychlost až 300 Mb/s přes pásmo 2,4 GHz, díky kterému si můžete dělat vaše normální aktivity. Zatímco na náročnější úkoly jako je například hraní her nebo streamování v HD kvalitě je připraveno 867 Mb/s přes pásmo 5 GHz. Bleskové surfování Rychlé kabelové připojení poskytují čtyři zabudované gigabitové ethernetové porty pro plynulé streamování videa ve vysoké kvalitě, vysokorychlostní stahování souborů a pro ničím nerušené hraní vašich oblíbených her. Silný signál a skvělé pokrytí Díky čtyřem 5 dBi anténám, které poskytují širší bezdrátové pokrytí a intenzitu bezdrátového signálu po celém vašem domě nebo kanceláři. Udělejte ze slabých internetových připojení minulost. Spolehlivé připojení Nyní můžete snadno sdílet spolehlivé bezdrátové připojení až s 60 bezdrátovými zařízeními, jako jsou telefony, tablety a chytrá domácí zařízení. Dokonale pokryje všechny potřeby sítě, ať už v domě pořádáte párty nebo grilujete s rodinou na dvoře, vždy budete mít skvělé internetové připojení.

Tento kvalitní a levný výrobek WiFi router Mercusys AC12G, Gigabit, AC1200 od této skvělé značky Mercusys pohodlně získáte právě teď v nabídce za výborné peníze. Právě lze objednat jen za 699 Kč.