WiFi router Mercusys AC12, AC1200

Wi-Fi pro nekonečnou zábavu Wi-Fi poskytuje rychlost až 300 Mb/s přes pásmo 2,4 GHz, díky kterému si můžete dělat vaše... více informací »
WiFi router Mercusys AC12
Značka: Mercusys
599 Kč
Více informací
Wi-Fi pro nekonečnou zábavu Wi-Fi poskytuje rychlost až 300 Mb/s přes pásmo 2,4 GHz, díky kterému si můžete dělat vaše...

Wi-Fi pro nekonečnou zábavu Wi-Fi poskytuje rychlost až 300 Mb/s přes pásmo 2,4 GHz, díky kterému si můžete dělat vaše normální aktivity. Zatímco na náročnější úkoly jako je například hraní her nebo streamování v HD kvalitě je připraveno 867 Mb/s přes pásmo 5 GHz. Silný signál a skvělé pokrytí Díky čtyřem 5 dBi anténám, které poskytují širší bezdrátové pokrytí a intenzitu bezdrátového signálu po celém vašem domě nebo kanceláři. Udělejte ze slabých internetových připojení minulost. Rodičovská kontrola Díky rodičovské kontrole si můžete snadno nastavit zakázaný nebo povolený seznam a omezit přístup jak dětem, tak třeba zaměstnancům. Můžete si také chránit svoje soukromí a zároveň umožnit hostům se připojit k Wi-Fi. Snadná instalace Instalace je opravdu snadná, stačí následovat krok za krokem instrukce z intuitivní webové stránky a nastavení AC12 máte během několika minut. Můžete si vytvořit unikátní přihlašovací heslo, název sítě a také si můžete zvolit váš internetový servis.Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost najít bez obtíží tu na stránkách v populární sekci notebooky. Máme pro vás nové výrobky z této kategorie za super cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Mercusys vyrábí špičkové produkty To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na další prověřené kousky od výrobce Mercusys. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek WiFi router Mercusys AC12, AC1200 od naší známé značky Mercusys máte možnost koupit na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní lze objednat jen za 599 Kč.