WiFi router Asus RTN19, N600

Modemový router RT-N19 Oceněný vysokorychlostní Wi-FI router s označením RT-N19 od výrobce ASUS nabízí především ultrarychlou... více informací »
WiFi router Asus RTN19
Značka: ASUS
779 Kč
Více informací
Modemový router RT-N19 Oceněný vysokorychlostní Wi-FI router s označením RT-N19 od výrobce ASUS nabízí především ultrarychlou...

Modemový router RT-N19 Oceněný vysokorychlostní Wi-FI router s označením RT-N19 od výrobce ASUS nabízí především ultrarychlou Wi-Fi pro vaši domácnost, perfektní kontrolu a snadnou instalaci. Těšit se můžete zejména na vysokou rychlost pro pro surfování, streamování i hraní online her. Vysoká rychlost Router Asus RT-N19 nabízí v 2,4GHz pásmu neuvěřitelnou rychlost celých 600 Mb/s. Díky tomu dokáže nabídnout více než svižné tempo při provádění základních úkolů jako je prohlížení webových stránek i při náročnějších úlohách jako je streamování videí či online hraní. Snadné nastavení K připojení routeru vám bude stačit pouhých 30 sekund. Po otevření webového prohlížeče vás totiž bude čekat přehledný průvodce instalací, který vás rychle připojí. Nemusíte tak půl odpoledne trávit instalací, jak tomu bývalo dříve. Mobilní správa Nová aplikace od Asusu je vylepšena tak, aby vám dovolila snadnou správu nad vaším routerem. Umožní vám tak například spravovat síťový provoz, diagnostikovat problémy s připojením i aktualizovat firmware, a to bez nutnosti spouštět počítač. Vynikající dosah Čtveřice výkonných antén značně vylepšuje dosah routeru. Máte tak jistotu, že signál dosáhne i do druhého patra či na verandu, kde si užijete stejně stabilní připojení. Zaměřeno na rodinu Jedinečná funkce Wi-Fi Pause vypíná v určené době internet, díky čemuž se můžete v té době nejen vy, ale celá domácnost věnovat rodině a společně si například užít čas venku nebo oblíbenou deskovou hru. Podpora VPN Mezi obrovský výčet funkcí spadá také podpora VPN serveru a klienta VPN pro dokonalé zabezpečení. Server si tak nastavíte snadno, pohodlně a hlavně bez nutnosti kupovat placené VPN služby. Bez nutnosti instalovat přídavný software pak zařízení připojíte na VPN klienta. Uživatelské rozhraní Intuitivní uživatelské rozhraní ASUSWRT bylo navrženo tak, aby správa sítě a její monitorování byly co nejsnadnější. Navíc je doplněno řadou pomocných funkcí, například pro monitorování odeslaných a přijatých dat či odesílání problémů s připojením přímo technické podpoře automaticky s příslušnými potřebnými soubory.

Levný kousek WiFi router Asus RTN19, N600 od společnosti ASUS snadno můžete pořídit nyní za výhodné peníze. Aktuálně v akci za 779 Kč.