WiFi mesh Tenda Nova MW5, 2-pack

Wi-Fi signál v každém koutu vašeho domu Perfektní dostupnost Wi-Fi signálu v celém domě. Nepokrývá váš současný router... více informací »
WiFi mesh Tenda Nova
Značka: TENDA
1 399 Kč
Více informací
Wi-Fi signál v každém koutu vašeho domu Perfektní dostupnost Wi-Fi signálu v celém domě. Nepokrývá váš současný router...

Wi-Fi signál v každém koutu vašeho domu Perfektní dostupnost Wi-Fi signálu v celém domě. Nepokrývá váš současný router dostatečně všechny kouty vašeho domu tak, jak byste si představovali? Dvoupásmový MESH systém MW5 od společnosti Tenda je tu pro vás. Hravě zvládne připojit k internetu až 60 zařízení současně. Vysokorychlostní připojení levou zadní Oba satelity spolu komunikují souběžně v pásmu 2,4 GHz (300 Mb/s) a 5 GHz (900 Mb/s) s celkovou rychlostí Wi-Fi až 1200 Mb/s. Díky této komunikaci poskytují vyšší pokrytí a stabilní rychlost než u klasických routerů. Maximální pokrytí Tenda MW5 je určena pro pokrytí až do 200 m2 plochy. Díky podpoře protokolů normy IEEE 802.11v a IEEE 802.11r podporuje automatickou optimalizaci sítě a automatický výběr směrování, což vám umožní v klidu přecházet z jedné strany domu/bytu na druhou bez jediného výpadku. Podpora 2,4 GHz současně s 5 GHz Pásmo 2,4 GHz je ideální pro běžnou činnost. Surfování po internetu, stahování souborů, komunikace, posílání emailů a podobně. S pásmem 5 GHz můžete v klidu hrát své oblíbené online hry nebo třeba streamovat videa v nejvyšší kvalitě. I třípodlažní dům může mít skvělé pokrytí Wi-Fi Díky technologiím MESH a Beamforming dochází ke vzájemné komunikaci všech satelitů v síti, a tedy ke kvalitnímu pokrytí. Pokud by pokrytí nebylo dostatečné je možné dokoupit k MW5 další satelity. Celkem můžete v síti MESH provozovat až 6 jednotlivých satelitů zároveň. Žádné bariéry pohybu Tenda MW5 provádí automatické předávání zařízení (PC, telefon, tablet) od jednoho satelitu k dalšímu bez přerušení připojení. Vaše zařízení tak bude vždy připojeno k silnějšímu satelitu. Jednoduché nastavení Oba satelity jsou společně spárovány. Stačí tedy hlavní satelit připojit pomocí LAN kabelu k internetu a druhý satelit umístit na požadované místo v domácnosti. Tento další satelit se připojuje přímo do 230V zásuvky. Nastavení sítě je otázkou vteřin. Aplikace Tenda WiFi Díky této aplikaci si pohodlně nastavíte svou domácí síť. Můžete například povolit Wi-Fi pro návštěvu (včetně doby trvání), zablokovat některé uživatele nebo nastavit rodičovskou kontrolu. Také lze sledovat výkon vaší sítě. Zabezpečení MW5 podporuje velké množství typů zabezpečení. Například nejnovější WPA, WPA2 a jejich kombinaci vždy s PSK a šifrováním KIP nebo AES. Tento zlevněný kus WiFi mesh Tenda Nova můžete dostat právě tu na našich stránkách v oblíbené kategorii notebooky. Mrkněte na parádní výrobky z naší rubriky za výhodné peníze.

Ve slevě kousek WiFi mesh Tenda Nova MW5, 2-pack od top značky TENDA lze zakoupit zde teď právě levně. Akční ceny již od 1 399 Kč.