WiFi mesh Tenda Nova MW3, 1-pack

Tenda MESH systém MW3 Mesh systém Tenda MW3 se stane nepostradatelnou součástí vašeho domova. S technologií Beamforming+ pokryje 100... více informací »
WiFi mesh Tenda Nova MW3
Značka: TENDA
999 Kč
Více informací
Tenda MESH systém MW3 Mesh systém Tenda MW3 se stane nepostradatelnou součástí vašeho domova. S technologií Beamforming+ pokryje 100...

Tenda MESH systém MW3 Mesh systém Tenda MW3 se stane nepostradatelnou součástí vašeho domova. S technologií Beamforming+ pokryje 100 m2 prostoru Wi-Fi síťovou s kombinovanou přenosovou rychlostí 1167 Mb/s. Zařízení poskytuje šifrování WPA-PSK, WPA2-PSK a smíšené WPA/WPA2-PSK. Balení se skládá z jednoho satelitu, můžete však přikoupit další a pokrytí si tím rozšířit. V jedné Mesh síty však může pracovat maximálně 5 satelitů. Designový kousek a pásma Díky svému minimalistickému designu se skvěle hodí do jakékoli místnosti u vás doma. Využívá pásmo 2,4 GHz, které je vhodné pro prohlížení webových stránek, stahování souboru a emailovou komunikaci a také 5 GHz pásmo, jež se hodí pro hraní online her, HD steamování videa a u aplikací, kde je důležitá latence. Skvělá komunikace Díky technologii MU-MIMO je satelit schopen komunikovat s více zařízeními připojenými v síti. Smart QoS přiřazuje šířku pásma tak, aby bylo vždy zajištěno bezproblémové streamování 4K videí, online her, stahování a nepřetržitý videochat současně. Nejnovější technologie Nastavení a ovládání samotné sítě nebylo nikdy jednodušší, vše budete moci nastavit přes aplikaci Tenda WiFi pro smartphony a tablety. V této aplikaci můžete aktivovat například rodičovskou kontrolu, zablokovat některé uživatele, ale také vytvořit Wi-Fi síť pro hosty v pásmu 2,4 GHz a 5 GHz i s dobou jejího používání.
Exkluzivní produkt jde sehnat rovněž tu na našem webu v oblíbené kategorii notebooky. Získejte ještě další produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu.

Exkluzivní produkt WiFi mesh Tenda Nova MW3, 1-pack od známého dodavatele TENDA lze získat tady a teď za výborné peníze. Nyní zakoupíte za 999 Kč.