WiFi Mesh Tenda Nova MW12, 2-pack

Wi-Fi Mesh Tenda Nova MW12 Tenda MW12 se stane nepostradatelnou součástí vašeho domova. S technologií Beamforming+ a Mesh zajistí široké a... více informací »
WiFi Mesh Tenda Nova MW12
Značka: TENDA
4 084 Kč
Více informací
Wi-Fi Mesh Tenda Nova MW12 Tenda MW12 se stane nepostradatelnou součástí vašeho domova. S technologií Beamforming+ a Mesh zajistí široké a...

Wi-Fi Mesh Tenda Nova MW12 Tenda MW12 se stane nepostradatelnou součástí vašeho domova. S technologií Beamforming+ a Mesh zajistí široké a nepřetržité pokrytí s velkou rychlostí. Balení se skládá ze dvou satelitů, můžete však přikoupit další a pokrytí si tím rozšířit. Skvěle splyne s okolím Díky svému minimalistickému designu se skvěle hodí do jakékoli místnosti u vás doma. Využívá pásmo 2,4 GHz, které je vhodné pro surfování po internetu nebo stahování souborů, S pásmem 5 GHz můžete v klidu hrát své oblíbené online hry nebo třeba streamovat videa v nejvyšší kvalitě. Bezproblémový přechod i mezi patry Technologie Mesh a Beamforming zajistí vzájemnou komunikaci všech satelitů sítě a pomohou tak k opravdu velkému pokrytí. Vy musíte jen rozmístit jednotky po domě. Pokud však máte rozlehlý dům a přidání další jednotky stále nebude stačit, dokupte další. Celkem můžete propojit až 12 satelitů MW12 ve vaší Mesh síti. Hraje a chatujte online současně V případě, že máte k bezdrátové síti připojeno více zařízení, technologie MU-MIMO podporuje jejich vzájemnou komunikaci a Smart QoS přiděluje šířku pásma tak, aby na jednom zařízení mohl probíhat videochat a na jiném online hraní s hladkým a stabilním průběhem. Jednoduše s aplikací S tímto Mesh systémem, který poskytuje rychlost až 2 100 Mb/s a dokáže pokrýt až 2 400m2, si veškerých aktivit na síti budete určitě užívat. S aplikací Tenda WiFi pak pohodlně jen ze svého chytrého telefonu budete moci blokovat uživatele, nastavit rodičovskou kontrolu nebo celkově spravovat celou vaši síť.

Velmi žádaný produkt WiFi Mesh Tenda Nova MW12, 2-pack od oblíbené značky TENDA jednoduše získáte právě teď v nabídce opravdu výhodně. V akci za 4 084 Kč.