WiFi mesh Mercusys Halo S12, 3-pack

Bezdrátový internet pro celý dům HALO S12 funguje jako jednotný systém, aby zaručil silný signál Wi-Fi v každém koutě vašeho... více informací »
WiFi mesh Mercusys Halo
Značka: Mercusys
1 989 Kč
Více informací
Bezdrátový internet pro celý dům HALO S12 funguje jako jednotný systém, aby zaručil silný signál Wi-Fi v každém koutě vašeho...

Bezdrátový internet pro celý dům HALO S12 funguje jako jednotný systém, aby zaručil silný signál Wi-Fi v každém koutě vašeho domova. Mercusys Mesh Technologie poskytuje neuvěřitelně rychlý a stabilní zážitek z připojení k internetu. Výpadky připojení budou minulostí. Užívejte si rychlost až 1167 Mb/s. Wi-Fi připojení všude Od vchodových dveří až na zahradu. HALO S12 pokryje plochu až 320 m2. Pokud chcete větší pokrytí, jednoduše přidejte další zařízení. Stačí stisknout tlačítko Pair a nové zařízení se automaticky spáruje s ostatními v domě. Bezproblémový přechod Vaše zařízení bude vždy připojeno k satelitu s nejsilnějším signálem a nejvyšší kapacitou. Běžte klidně z jedné strany domu na druhý, už nedojde k náhlému výpadku Wi-Fi signálu. Nepřetržitá zábava na všech zařízeních HALO S12 je třikrát rychlejší než předchozí generace routerů, díky bezdrátové technologii 802.11ac umožňuje udržovat vaše zařízení (telefony, počítače, tablety a další) v provozu se špičkovým výkonem. Self-Healing Pokud má jeden satelit nějaký problém, systém automaticky přesměruje data, aby vyplnil případné mezery v pokrytí a vy jste zůstali online. Základní vlastnosti Vytvořte jednoduše síť pro hosty. Dohlížejte na své děti nebo personál ve firmě pomocí rodičovské kontroly – spravujte, kdy a jak mohou jednotlivá zařízení přistupovat k internetu. Jednoduchá instalace během pár minut. Tento akční a ve slevě produkt je dostupný přímo tu v rubrice notebooky! Nyní si můžete pořídit parádní kousky ve zmiňované rubrice jednoduše online! Věhlasná značka Mercusys dlouhodobě dodává skvělé zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete více kousků značky Mercusys. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek WiFi mesh Mercusys Halo S12, 3-pack od společnosti se zárukou kvality Mercusys můžete získat teď trvale výhodně! Zrovna nyní za cenu 1 989 Kč.