WiFi access point Tenda i24, AC1200

Přístupový bod Tenda i24 Tenda i24 se perfektně hodí do domácností, kanceláří nebo středních firem a může sloužit jako... více informací »
WiFi access point Tenda i24
Značka: TENDA
1 499 Kč
Více informací
Přístupový bod Tenda i24 Tenda i24 se perfektně hodí do domácností, kanceláří nebo středních firem a může sloužit jako...

Přístupový bod Tenda i24 Tenda i24 se perfektně hodí do domácností, kanceláří nebo středních firem a může sloužit jako přístupový bod k vysílání bezdrátové sítě Wi-Fi nebo také pomůže k jejímu prodloužení, zejména do míst, kde máte slabý signál nebo kolísavé připojení. Silné zabezpečení Zařízení podporuje několik typů zabezpečení a šifrování, kde si můžete například vypnout možnost zobrazení vašeho názvu bezdrátové sítě a tím tak snížíte riziko proti vnějším útokům. MU-MIMO Potřebujete zvýšit výkon vaší bezdrátové sítě? Pak jistě oceníte, že zařízení Tenda i 24 obsahuje technologii MU-MIMO, která díky tomu, že vytváří několik datových toků současně, zlepšuje celkový výkon Wi-Fi sítě a vy si tak můžete dopřát plynulé hraní online her nebo bez problémů streamovat. Několik možností a jednoduché nastavení Tenda i24 má uvnitř zabudované antény, funguje na frekvencích 2.4 a 5 GHz a v jednu chvíli může být připojeno až 256 klientů. Díky uživatelské příručce jak v českém tak slovenském jazyce, zařízení snadno upevníte například na zeď nebo strop a zprovozníte sami i bez předchozích zkušeností.

Ve slevě tento kousek WiFi access point Tenda i24, AC1200 od společnosti s předním postavením na trhu TENDA seženete v naší nabídce pořád výhodně. Na našich stránkách za 1 499 Kč.