WiFi access point Tenda AP4, N300

Tenda AP 4 AP4 je navržen tak, aby rozšířil dosah vaší stávající Wi-Fi sítě a vytvořil silnější signál pro herní konzole... více informací »
WiFi access point Tenda
Značka: TENDA
555 Kč
Více informací
Tenda AP 4 AP4 je navržen tak, aby rozšířil dosah vaší stávající Wi-Fi sítě a vytvořil silnější signál pro herní konzole...

Tenda AP 4 AP4 je navržen tak, aby rozšířil dosah vaší stávající Wi-Fi sítě a vytvořil silnější signál pro herní konzole nebo chytré telefony. Jednotka je vhodná především pro domácnosti nebo menší firmy a disponuje pěti pracovními režimy. Pracovní režimy Access Point – přístupový bod – v tomto režimu vysílá bezdrátovou síť a může fungovat také jako přepínač – Switch Repeater – opakovač – poslouží i jako posilovač signálu, tam kde je slabý nebo nestabilní, zároveň umožní propojit dva i více přístupových bodů a opakovačů a tím tak výrazně prodlouží dosah bezdrátové sítě WISP – v tomto režimu se AP4 připojí k Wi-Fi síti poskytovatele internetu a oddělí ji od vaší sítě pomocí routování Client+AP – podobný módu Repeater, AP4 se připojí k první dostupné Wi-Fi síti, vytvoří druhou Wi-Fi síť, a přitom spolu obě sítě i zařízení vzájemně komunikují v jedné Lan síti Station – v tomto režimu již další Wi-Fi síť nevysílá, jen se připojí k vaší Wi-Fi síti a propojí dva LAN porty, které obsahuje, pro případné napojení dalších dvou zařízení pomocí kabelu Kvalitní zabezpečení Všechny routery Tenda podporují nejsilnější zabezpečení WPA2-PSK, kde můžete snadno skrýt název vaší domácí sítě nebo jednoduše zakázat přístup k nevhodným webovým stránkám, což jistě oceníte v případě, že máte děti. Jednoduchost nastavení Společnost Tenda se řídí heslem „Easy to Use“, kde hlavní myšlenkou je co nejjednodušší nastavení a společně s manuálem v české i slovenském jazyce vám instalace a nastavení jednotky zabere jen chvilku. Často hledaný produkt WiFi access point Tenda AP4, najdete aktuálně tu na našich stránkách v kategorii notebooky! Pořiďte si ještě další zboží z této rubriky za outletovou cenu. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od dodavatele TENDA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt WiFi access point Tenda AP4, N300 od oblíbené značky se zárukou kvality TENDA jde sehnat zrovna dneska ve výhodné akci! Právě lze objednat jen za 555 Kč.