Volně stojící myčka nádobí Electrolux ESF5534LOX, 60cm,13sad

Rychlý mycí program Všechny právě použité talíře, hrnky a pánve, které se hravě vyskytnou například mezi chody sváteční večeře, můžete... více informací »
Volně stojící myčka nádobí Electrolux ESF5534LOX
Značka: Electrolux
10 990 Kč
Více informací
Rychlý mycí program Všechny právě použité talíře, hrnky a pánve, které se hravě vyskytnou například mezi chody sváteční večeře, můžete...

Rychlý mycí program Všechny právě použité talíře, hrnky a pánve, které se hravě vyskytnou například mezi chody sváteční večeře, můžete umýt pomocí 30minutového rychlého programu této myčky nádobí. Přirozené sušení Naše nová technologie Airdry využívá k dokončení sušení přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu otevře dvířka o 10 cm, dokud nebudete moci nádobí vyjmout. Je to přirozený způsob, jak zajistit maximální usušení a zároveň účinně snížit výdaje za energii. Přizpůsobí se Myčka nádobí Electrolux ESF5534LOX je vybavena skládacími policemi a košem, který lze výškově nastavit. Můžete si tak vše přizpůsobit dle vašich potřeb. Přízpůsobí se potřebám nádobí Funkce AutoFlex upravuje teplotu a spotřebu vody a energie v závislosti na velikosti náplně a stupni zašpinění – to vše s jedním cílem: důkladně vše umýt. Odložený start Zvolte si požadovaný čas spuštění pomocí funkce odložený start. S touto funkcí můžete váš spotřebič pohodlně ovládat kdykoli v průběhu dne.

Tento kvalitní a žádaný produkt Volně stojící myčka nádobí Electrolux ESF5534LOX, 60cm,13sad od dodavatele s dlouholetou historií Electrolux můžete nakoupit tady teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za 10 990 Kč.