Vestavná trouba Candy TRIOVXNT/1

Kombinace sporáku a myčky Představujeme vám moderní a multifunkční kombinovaný sporák šíře 60 cm, který skvěle doplní Vaší kuchyň a postará... více informací »
Vestavná trouba Candy TRIOVXNT/1
Značka: Candy
26 990 Kč
Více informací
Kombinace sporáku a myčky Představujeme vám moderní a multifunkční kombinovaný sporák šíře 60 cm, který skvěle doplní Vaší kuchyň a postará...

Kombinace sporáku a myčky Představujeme vám moderní a multifunkční kombinovaný sporák šíře 60 cm, který skvěle doplní Vaší kuchyň a postará se o dokonalé uvaření a upečení. Skládá se ze sklokeramické varné desky se 4 highlight varnými zónami, troubou s objemem 38 l a myčkou nádobí, která pojme až 6 sad nádobí. Každý detail této trojkombinace byl pečlivě navržen tak, aby byla zajištěna praktičnost, efektivita, trvanlivost a kvalita, i přes maximální úsporu místa. Pečící funkce pro každý pokrm Trouba disponuje 4 klasickými pečícími programy a vnitřním osvětlením. Připravte si tak skvělé jídlo pro celou rodinu najednou, bez nutnosti čekání. Zajisté oceníte praktické programy jako je Gril, který zaručí skvělé propečení a křupavou kůrku. Vybrat si můžete z programů: Statický, gril, gril + ventilátor, spodní ohřev + dolní ohřev + ventilátor. Jednoduché ovládání Moderní a elegantní design, který vám v kombinaci s otočnými knoflíky umožní si vaření užívat. Aniž byste museli zdlouhavě studovat komplikované návody, jednoduše si nastavíte programy, teplotu i funkce, a to pomocí otočných knoflíků na spotřebiči. Efektivní vaření Každá zóna je propojena s kontrolkou zbytkového tepla na varné desce. Rozsvítí se v případě, že teplota dané varné zóny dosáhne 60 °C nebo vyšší hodnoty. Zůstane svítit i po vypnutí, dokud povrch nevychladne. Chcete-li vypnout určitou varnou zónu, otočte odpovídající regulátor až do polohy „0“. Zóna Highlight je připravena během 3 sekund a je vhodná k rovnoměrnému, homogennímu a delšímu vaření. Kovová rukojeť Sporák je vybaven rukojetí s hranatým a moderním designem, která je celá z kovu. Je proto maximálně robustní, trvanlivá a elegantní. Dodávané příslušenství Ve výbavě volně stojící trojkombinace Candy obdržíte praktický rošt, pečící plech a plech na pečivo. Rošt slouží jako opora pečícíh mís a talířů. Díky svému speciálnímu tvaru zůstává rošt vždy ve vodorovné poloze, takže nehrozí riziko sklouznutí nebo převrácení nádoby. Plech zachytává šťávu z masa během grilování. Lze ho položit na rošt nebo zasunout pod něj. Pokud se negriluje, odkapávací plech se nesmí nechávat v troubě během jejího používání. Nikdy nepoužívejte odkapávací plech jako pekáč. Plech na pečivo se pokládá na rošt a je určen k pečení malých kusů pečiva, jako jsou sušenky, pusinky atd. Plech na pečivo nikdy nepokládejte přímo na dno trouby.

Tento velmi oblíbený produkt Vestavná trouba Candy TRIOVXNT/1 od oblíbené značky se zárukou kvality Candy máte možnost sehnat na našich stránkách za výborné peníze! Výhodně za skvělou cenu 26 990 Kč.