Vestavná myčka nádobí Mastery AEGFSB52637P,60cm,13sad

Ovladač QuickSelect Posuvný ovladač QuickSelect nabízí optimální kontrolu nad myčkou nádobí. Pomocí posuvné části zvolte... více informací »
Vestavná myčka nádobí Mastery
Značka: AEG
12 999 Kč
Více informací
Ovladač QuickSelect Posuvný ovladač QuickSelect nabízí optimální kontrolu nad myčkou nádobí. Pomocí posuvné části zvolte...

Ovladač QuickSelect Posuvný ovladač QuickSelect nabízí optimální kontrolu nad myčkou nádobí. Pomocí posuvné části zvolte délku programu a poklepáním přidejte další funkce. O zbytek se postará spotřebič. Přirozené sušení Technologie AirDry díky cirkulaci vzduchu zvyšuje sušicí výkon a zároveň minimalizuje spotřebu energie. Dvířka myčky se před koncem sušicího cyklu pootevřou o 10 centimetrů, aby mohl dovnitř proudit vzduch, který nádobí dosuší. Rychlé umytí Jste zaskočení nečekanou návštěvou a potřebujete co nejdříve mít čisté nádobí? Pak vás jistě zachrání rychlý program, který nádobí umyje za pouhých 30 minut. Neznamená to však, že by se výkon mytí snížil na úkor času. Naopak bude nádobí perfektně umyté i za tak krátkou dobu. Kontrola nad mytím Vestavná myčka nádobí vám poskytne chytrý způsob, jak být neustále v obraze o stavu mycího programu. V průběhu mytí promítá na podlahu červený světelný paprsek. Když je nádobí umyté, barva se změní na zelenou. Účinné mytí Program AutoSense s inteligentním snímačem upravuje spotřebu vody a energie podle objemu a stupně zašpinění nádobí. Použije tedy pouze to množství, které je potřeba k odstranění nečistot z nádobí. Žádná voda, energie ani čas tak nepřijdou nazmar.
Tento velmi žádaný produkt Vestavná myčka nádobí Mastery lze koupit teď tu umístěný v kategorii vestavné myčky. Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z této oblíbené kategorie z pohodlí domova! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od výrobce AEG. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významná značka AEG dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky

Tento zlevněný kus Vestavná myčka nádobí Mastery AEGFSB52637P,60cm,13sad od společnosti AEG naleznete již dnes za výprodejovou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 12 999 Kč.