Vestavná mikrovlnná trouba Amica TMI 25 BXB

Dotykové otevírání dvířek Zastaralá tlačítka už nejsou v módě, takže s dotykovými tlačítky budete velmi spokojeni. Žádná námaha, pouze... více informací »
Vestavná mikrovlnná trouba Amica TMI 25
Značka: Amica
7 649 Kč
Více informací
Dotykové otevírání dvířek Zastaralá tlačítka už nejsou v módě, takže s dotykovými tlačítky budete velmi spokojeni. Žádná námaha, pouze...

Dotykové otevírání dvířek Zastaralá tlačítka už nejsou v módě, takže s dotykovými tlačítky budete velmi spokojeni. Žádná námaha, pouze jemný dotek. Díky plochému panelu bez tlačítek oceníte i jednoduchou údržbu. Program Auto S automatickými programy bude příprava Vašeho jídla rychlá a jednoduchá. Vyberete si odpovídající váhu nebo počet porcí a mikrovlnná trouba vybere nejlepší program. Dětská bezpečnostní pojistka Chrání proti spuštění a blokuje všechny ovládací prvky aby se nestalo, že si Vaše dítě ublíží. Zapnutí funkce je signalizováno kontrolkou. Grill V zimě je grilování venku nemožné nebo bydlíte v bytě a gril se vám na balkón nevejde? V tom případě tuhle funkci oceníte. Stačí vložit maso do mikrovlnné trouby, zvolit funkci gril a jídlo budete mít za chvíli připraveno. LED displej S LED displejem budete snadno udržovat ovládací panel čistý, protože tam nejsou žádné drážky ani knoflíky, takže je krásně hladký. Můžete také sledovat dobu vaření.

Unikátní a oblíbený produkt Vestavná mikrovlnná trouba Amica TMI 25 BXB od přední společnosti Amica seženete aktuálně na našich stránkách levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 7 649 Kč.