Vestavná kombinovaná lednice s mrazákem Concept LKV5260

Vestavná kombinovaná lednice s mrazákem Concept LKV5260 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Concept LKV5260 se stane nedílnou... více informací »
Vestavná kombinovaná lednice s mrazákem Concept
Značka: CONCEPT
16 989 Kč
Více informací
Vestavná kombinovaná lednice s mrazákem Concept LKV5260 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Concept LKV5260 se stane nedílnou...

Vestavná kombinovaná lednice s mrazákem Concept LKV5260 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Concept LKV5260 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie F, která vám ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 182 l a mrazák pojme 59 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. Snadná instalace Zcela jistě vás potěší jednoduchá instalace, kterou zvládnete díky přehlednému návodu a za pár minut bude lednice na svém místě. K ještě lepší přehlednosti vám poslouží videonávod. Total No Frost Užitečná funkce Total No Frost zabraňuje tvorbě námrazy v mrazničce, ale také v chladící části spotřebiče, čímž vám ušetří práci a čas. K lepším výsledkům ji pomáhají dva na sobě nezávislé okruhy, které rovnoměrně distribuují chladný vzduch. Tichý chod Lednice vás nebude nijak rušit, proto je ideální kuchyň propojených s obývacím pokojem. Je extrémně tichá, dosahuje maximální hlučnosti 41 dB. Vnitřní uspořádání Uvnitř lednice se nacházejí 3 skleněné police, které jsou vyhotoveny z tvrzeného skla. Dále zásuvka hodící se pro uchování ovoce a zeleniny, ve dvířkách se nachází poličky vhodné pro uchování nápojů. Pod zásuvkou se nachází šuplík vhodný pro uchování drobných potravin a pamlsků. Mrazák je rozdělen dvěma boxy, které lze lehce vysouvat a policí vhodnou pro skladování potravin, které chcete mít vždy po ruce. LED uspořádání LED osvětlení uvnitř spotřebiče zalištuje lepší orientaci v prostoru a poskytuje mnohem jasnější a bělejší barvu než tradiční žárovky. Fresh zóna Speciálně upravená FRESH ZÓNA umožňuje nastavit ideální vlhkost pro dlouhodobé uchování ovoce a zeleniny ve vhodných skladovacích podmínkách, aby vydržely čerstvé a plné chuti.
Zajímavý produkt můžete najít taky tu na našich stránkách v kategorii s mrazákem dole. Nyní najdete akční produkty z této rubriky ve slevě!

Tento designový výrobek Vestavná kombinovaná lednice s mrazákem Concept LKV5260 od známého předního výrobce CONCEPT máte možnost koupit tady a teď právě za báječnou cenu! Cena od 16 989 Kč.