Vertikální gril Ariete Steakhouse ART730, 1300W

Chutné a zdravé vaření Gril Ariete Steakhouse 730 je ideálním pomocníkem pro tepelnou úpravu masa, steaků, ryb, zeleniny nebo... více informací »
Vertikální gril Ariete Steakhouse
Značka: Ariete
1 829 Kč
Více informací
Chutné a zdravé vaření Gril Ariete Steakhouse 730 je ideálním pomocníkem pro tepelnou úpravu masa, steaků, ryb, zeleniny nebo...

Chutné a zdravé vaření Gril Ariete Steakhouse 730 je ideálním pomocníkem pro tepelnou úpravu masa, steaků, ryb, zeleniny nebo chleba. Díky vertikálnímu grilu všechen tuk steče do odkapávacího plechu, který později můžete snadno vyjmout a očistit. Žádný kouř a zápach Vertikální systém grilu redukuje také kouř a zápach. Potraviny totiž nepřichází do kontaktu s vnitřními částmi grilu, což omezuje tvorbu nepříjemného kouře. Vnitřní části grilu se dají také vyjmout a umýt. Výkonnost Potraviny nemusíte v jednom kuse kontrolovat. V grilu můžete připravit i steaky do 4 cm a můžete si při tom nastavit i časovač na 30 minut.
Ve slevě produkt Vertikální gril Ariete Steakhouse ART730, 1300W máte možnost nakoupit také tady na našich stránkách ve známé rubrice grily. Připravili jsme ještě podobné produkty z této populární kategorie za parádní cenu. Věhlasný dodavatel Ariete dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty

Žádaný produkt Vertikální gril Ariete Steakhouse ART730, 1300W značky Ariete jde pořídit zde teď pořád výhodně. Výhodně za cenu 1 829 Kč.