Venkovní vánoční řetěz Solight 1V110W,LED,5m,přívod 3m,8 fcí

Krásný vánoční řetěz ukrývající se pod názvem 1V110-M od společnosti Solight pomůže dokreslit vánoční atmosféru a... více informací »
Venkovní vánoční řetěz Solight 1V110W
Značka: Solight
299 Kč
Více informací
Krásný vánoční řetěz ukrývající se pod názvem 1V110-M od společnosti Solight pomůže dokreslit vánoční atmosféru a...

Krásný vánoční řetěz ukrývající se pod názvem 1V110-M od společnosti Solight pomůže dokreslit vánoční atmosféru a rozzářit váš pokoj v období svátků. Krásná vánoční dekorace Na řetězu se nachází celkem 50 LED diod, jenž svítí bílým světlem. Vzniká tak velmi příjemná dekorace, kterou si brzy zamilujete vy i vaše děti. Řetěz slibuje jak vnitřní tak venkovní použití, takže se s ním nemusíte bát ozdobit například některé z venkovních prostor. Stupeň krytí IP44 totiž zabezpečí ochranu proti stříkající vodě ze všech směrů, což bude v praxi představovat ochranu proti dešti. Režimy svícení Řetěz má na adaptéru zabudovaný spínač, který určuje, jakým způsobem bude probíhat svícení. Po zastrčení adaptéru do sítě tak můžete vybírat mezi osmi různými režimy. Mezi nimi najdete například blikání, prolínání světla, stmívání a podobné. Užijete si tak mnohem víc zábavy než s běžným řetězem, který jen svítí. Součásti je i časovač 6h/18h – po 6h od zapnutí se automaticky vypne a znovu zapne po 18h. Technické informace Délka řetězu: 5 m Délka přívodu: 3 m Napájení: síťový adaptér 230V AC
Tento akční výrobek jde pořídit bezstarostně tu na našem webu v oblíbené rubrice vánoční dekorace. Nyní si můžete pořídit podobné produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od značky Solight. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Solight má na skladě top výrobky.!

Hodně žádaný produkt Venkovní vánoční řetěz Solight 1V110W,LED,5m,přívod 3m,8 fcí od odblíbeného výrobce Solight jde pořídit u nás právě za rozumné peníze! Nyní pořídíte jen za 299 Kč.