UV sterilizátor Patona pro mobily, roušky, 8-10min s QI, bílá

UV sterilizátor Malý přenosný UV sterilizátor Patona je vhodný pro všechny až 7 palcové mobilní telefony. Jedná se o... více informací »
UV sterilizátor Patona pro mobily
Značka: Patona
1 386 Kč
Více informací
UV sterilizátor Malý přenosný UV sterilizátor Patona je vhodný pro všechny až 7 palcové mobilní telefony. Jedná se o...

UV sterilizátor Malý přenosný UV sterilizátor Patona je vhodný pro všechny až 7 palcové mobilní telefony. Jedná se o sterilizátor, který používá UV C světlo, které zabíjí 99,99% bakterií a virů. Vhodný pro sterilizaci i látkových ochranných roušek, hodinek, klíčů, šperků, sluchátek, hlavic kartáčků na zuby a pod. Mnoho funkcí Sterilizátor můžete použít jednak k sterilizaci zařízení, která trvá přibližně 8-10 minut. Využít můžete také funkci nabíjení i během dezinfekce díky internímu USB portu nebo pomocí zabudovaného Qi nabíjení. Sterilizátor lze připojit k jakémukoli výstupu USB a používat ji jako Powerbanku. K dispozici je také aromaterapeutická funkce pro éterický olej a hlasové oznámení o aktuálním stavu zařízení a procesu dezinfekce.Tento neodolatelný kousek máte možnost získat lehce tu na stránkách umístěný v rubrice pro mobily. Připravili jsme pro vás kvalitní kousky ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte na více kvalitních produktů od značky Patona. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý výrobce Patona dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní zboží Nové kousky každý den!

Tento kvalitní a žádaný kousek UV sterilizátor Patona pro mobily, roušky, 8-10min s QI, bílá od společnosti s předním postavením na trhu Patona je k dostání momentálně v naši nabídce za parádní cenu! Výhodně za skvělou cenu 1 386 Kč.