UV sterilizátor Patona pro mobily, roušky, 8-10min s QI, černá

UV sterilizátor Malý přenosný UV sterilizátor Patona je vhodný pro všechny až 7 palcové mobilní telefony. Jedná se o... více informací »
UV sterilizátor Patona pro mobily
Značka: Patona
1 511 Kč
Více informací
UV sterilizátor Malý přenosný UV sterilizátor Patona je vhodný pro všechny až 7 palcové mobilní telefony. Jedná se o...

UV sterilizátor Malý přenosný UV sterilizátor Patona je vhodný pro všechny až 7 palcové mobilní telefony. Jedná se o sterilizátor, který používá UV C světlo, které zabíjí 99,99% bakterií a virů. Vhodný pro sterilizaci i látkových ochranných roušek, hodinek, klíčů, šperků, sluchátek, hlavic kartáčků na zuby a pod. Mnoho funkcí Sterilizátor můžete použít jednak k sterilizaci zařízení, která trvá přibližně 8-10 minut. Využít můžete také funkci nabíjení i během dezinfekce díky internímu USB portu nebo pomocí zabudovaného Qi nabíjení. Sterilizátor lze připojit k jakémukoli výstupu USB a používat ji jako Powerbanku. K dispozici je také aromaterapeutická funkce pro éterický olej a hlasové oznámení o aktuálním stavu zařízení a procesu dezinfekce.

Tento kvalitní a žádaný kousek UV sterilizátor Patona pro mobily, roušky, 8-10min s QI, černá originál od výrobce Patona k dostání tady teď právě za nejnižší cenu. Aktuálně stojí u nás 1 511 Kč.