USB flash disk 32GB Samsung, 3.1 (MUF-32BE3/APC)

Samsung USB 3.1 Flash Disk 32 GB – silver Ať už vám dochází místo anebo chcete pouze svá data sdílet mezi několika... více informací »
USB flash disk 32GB Samsung
Značka: Samsung
290 Kč
Více informací
Samsung USB 3.1 Flash Disk 32 GB – silver Ať už vám dochází místo anebo chcete pouze svá data sdílet mezi několika...

Samsung USB 3.1 Flash Disk 32 GB – silver Ať už vám dochází místo anebo chcete pouze svá data sdílet mezi několika zařízeními, USB flash disk si s tím snadno poradí. Odolné kovové tělo skrývá vynikající výkon a spolehlivost. Rychlý jako vítr S nejnovějším standardním rozhraním USB 3.1 přenesete soubory z jednoho zařízení do druhého spolehlivě a rychle. Rychlost čtení nad 200 MB/s vám zajistí, že vás nebude nic zdržovat od práce ani od zábavy. Například video velikosti 3 GB v 4K UHD kvalitě přenesete z flash disku do svého počítače do 14 sekund. Stylové tělo Jeho kovové tělo vám skvěle padne do ruky a spolehlivě ochrání všechny vaše soubory. Díky praktickému otvoru jej snadno upevníte ke klíčům, a tak můžete mít flash disk stále při sobě. Díky výčnělku s otvorem také poznáte jeho vrchní stranu, a proto se nikdy nespletete při jeho zasouvání do zařízení. Ochrana dat v každé situaci Prvotřídní technologie a zkušenosti společnosti Samsung vám zaručují mimořádnou spolehlivost. Vysoce odolná konstrukce flash disku ochrání všechna vaše data i v nepříznivých situacích. Odolá vodě, nárazům, magnetům, teplotním rozdílům od -25°C do 85°C a rentgenovému záření například při letištních kontrolách.
Hodně povedený kousek USB flash disk 32GB Samsung, 3.1 (MUF-32BE3/APC) lze získat prostě tady na stránkách v oblíbené rubrice notebooky. Máme pro vás ještě další kusy z této oblíbené sekce za skvělou cenu. To však není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od značky Samsung. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek USB flash disk 32GB Samsung, 3.1 (MUF-32BE3/APC) od spolehlivé značky Samsung lze nakoupit právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Nyní lze objednat jen za 290 Kč.