USB flash disk 16GB SanDisk Ultra Flair, 3.0 (SDCZ73-016G-G46)

KAPACITA PRO VŠE, CO JE TŘEBA. RYCHLÝ PŘENOS, AŤ NEZTRÁCÍTE ČAS. Vyměnitelné paměťové médium s USB 3.0 umožňuje data... více informací »
USB flash disk 16GB SanDisk Ultra
Značka: Sandisk
193 Kč
Více informací
KAPACITA PRO VŠE, CO JE TŘEBA. RYCHLÝ PŘENOS, AŤ NEZTRÁCÍTE ČAS. Vyměnitelné paměťové médium s USB 3.0 umožňuje data...

KAPACITA PRO VŠE, CO JE TŘEBA. RYCHLÝ PŘENOS, AŤ NEZTRÁCÍTE ČAS. Vyměnitelné paměťové médium s USB 3.0 umožňuje data přepisovat a mazat, tak často, jak je nutné Užijte si rychlejší přenos oproti předchůdci USB 2.0. Umožňuje nastavitelnou ochranu heslem, takže si můžete být jistí, že Vaše data zůstanou soukromá a viditelná je pro Vámi zvolené osoby. DODATEČNÁ KAPACITA PRO VŠECHNA ZAŘÍZENÍ Navyšte kapacitu svého přístroje o skvělých 16 GB díky této flashce. Připojit ji můžete například k televizi, notebooku či autorádiu a užít si nahraný multimediální obsah. NEUVĚŘITELNĚ RYCHLÝ PŘESUN MÉDIÍ Dlouhé čekání při přesunu medií už je minulostí díky technologii USB 3.0. Díky jejímu výkonu je nahrávání fotek, hudby či videí otázkou okamžiku. VYSOKÝ STUPEŇ OCHRANY PRO VAŠE SOUBORY Flash disk může pochlubit ochranou SanDIsk SecureAccess, která na flash disku vytvoří soukromou složku chráněnou heslem. Vaše soukromé soubory jsou poté chráněny 128 bitovým AES šifrováním, takže můžete dát flasku bez obav z ruky. Software si je třeba stáhout. OBNOVA ZTRACENÝCH A POŠKOZENÝCH SOUBORŮ Funkci RescuePRO Deluxe pro obnovu smazaných dat lze stáhnout na www.sandisk.com. Můžete tak snadno obnovit soubory, které jste omylem smazali.
Velmi prodávaný produkt lze koupit ještě tu na webu umístěný v sekci notebooky! Mrkněte na kvalitní výrobky z této populární sekce z pohodlí domova!

Oblíbený a kvalitní produkt USB flash disk 16GB SanDisk Ultra Flair, 3.0 (SDCZ73-016G-G46) od výrobce s dobrým jménem Sandisk jednoduše pořídíte u nás teď za báječnou cenu. Momentálně v akci za 193 Kč.