USB flash disk 128GB Verbatim PinStripe, 3.0 (49319)

USB disk s rozhraním USB 3.0. USB flash disky představují moderní přenosná zařízení pro vaše data. Vynikají velkou kapacitou,... více informací »
USB flash disk 128GB Verbatim PinStripe
Značka: Verbatim
526 Kč
Více informací
USB disk s rozhraním USB 3.0. USB flash disky představují moderní přenosná zařízení pro vaše data. Vynikají velkou kapacitou,...

USB disk s rozhraním USB 3.0. USB flash disky představují moderní přenosná zařízení pro vaše data. Vynikají velkou kapacitou, malými rozměry a vynikající kompatibilitou se všemi počítačovými systémy. Získaly si oblibu napříč počítačovým světem. Velká kapacita Verbatim USB Flash disk 128 GB patří mezi kvalitní USB flash disky. USB disk Verbatin pojme 128 GB datových souborů a nabízí tak všem uživatelům dokonalé řešení pro každodenní přenášení dat. Kvalitní konstrukce Konstrukce USB disku PinStripe společnosti Verbatim umožňuje konektor vysouvat z pouzdra a při nevyužití jej schovat uvnitř, což vylučuje jakékoliv poškození. Díky tomu nemusí mít samostatný ochranný kryt, který by se mohl snadno ztratit.

Akční a ve slevě výrobek USB flash disk 128GB Verbatim PinStripe, 3.0 (49319) od kvalitní společnosti Verbatim pohodlně nakoupíte v naší internetové nabídce za příznivou cenu! Nyní za 526 Kč.