USB flash disk 128GB Samsung Fit Plus, 3.1 (MUF-128AB/APC)

Samsung USB 3.1 Flash Disk 128 GB Fit Plus Ať už vám dochází místo anebo chcete pouze svá data sdílet mezi několika zařízeními,... více informací »
USB flash disk 128GB Samsung Fit
Značka: Samsung
610 Kč
Více informací
Samsung USB 3.1 Flash Disk 128 GB Fit Plus Ať už vám dochází místo anebo chcete pouze svá data sdílet mezi několika zařízeními,...

Samsung USB 3.1 Flash Disk 128 GB Fit Plus Ať už vám dochází místo anebo chcete pouze svá data sdílet mezi několika zařízeními, USB flash disk si s tím snadno poradí. V minimálních rozměrech zaručí maximální spolehlivost a rychlost. Svými rozměry malý, ale šikovný Díky jeho velikosti můžete flash disk nechat zapojený dlouhodobě a ani si toho fyzicky nevšimnete. To, co však určitě pocítíte, je rozšířená paměť vašeho zařízení o 128 GB. Využijte získané místo na filmy, hudbu, hry anebo jiné dokumenty, které pak můžete snadno přenést do jiného zařízení. Rychlý jako blesk Přes rozhraní USB 3.1 můžete flash disk zapojit do notebooku, počítače nebo televize a nemusíte se bát, že o něj omylem zavadíte nebo že se někam nevleze. Přehrávejte videa a filmy nebo si prohlížejte fotky rychlostí až 300 MB/s. Nic vás při přenosu nebude zdržovat. Například 3GB video v kvalitě 4K UHD přenesete z flash disku do vašeho počítače do 10 sekund. Ochrana dat v každé situaci Prvotřídní technologie a zkušenosti společnosti Samsung vám zaručují mimořádnou spolehlivost. Vysoce odolná konstrukce flash disku ochrání všechna vaše data i v nepříznivých situacích. Odolá vodě, nárazům, magnetům, teplotním rozdílům od -25°C do 85°C a rentgenovému záření například při letištních kontrolách.
Kvalitní a oblíbený produkt USB flash disk 128GB Samsung seženete mimo jiné na našich stránkách umístěný v kategorii notebooky! Najděte si jiné kousky ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci!

Zlevněný produkt USB flash disk 128GB Samsung Fit Plus, 3.1 (MUF-128AB/APC) od společnosti s dlouholetou tradicí Samsung jde koupit momentálně v naši nabídce v bezva akci! Akční cena od 610 Kč.