Tyčový vysavač Electrolux Pure Q9 PQ91-ANIMA, 2v1

Jednoduchá funkčnost Manipulace s akumulátorovým vysavačem Electrolux Pure Q9 PQ91-ANIMA je opravdu snadná. Z nabíjecí stanice jde... více informací »
Tyčový vysavač Electrolux Pure
Značka: Electrolux
8 809 Kč
Více informací
Jednoduchá funkčnost Manipulace s akumulátorovým vysavačem Electrolux Pure Q9 PQ91-ANIMA je opravdu snadná. Z nabíjecí stanice jde...

Jednoduchá funkčnost Manipulace s akumulátorovým vysavačem Electrolux Pure Q9 PQ91-ANIMA je opravdu snadná. Z nabíjecí stanice jde jednoduše vzít a stejně lehce do ní pak zpět vklouzne. Vysávání nebylo nikdy snazší. Vydrží až 55 minut na jeden provoz! Bez ztráty výkonu během vysávání Užívejte si plného výkonu po celou dobu vysávání i se zaplněným zásobníkem na prach. Měřeno se zásobníkem na prach naplněným standardním zkušebním prachem DMT podle normy IEC 5.1, 5.7 a 5.9 při maximálním výkonu. Plný výkon – poloviční hlučnost Ruční jednotka byla navržena s důrazem na tišší provoz. Kombinace plynulého průtoku vzduchu a jeho tlumenému vývodu zajišťuje maximální snížení hluku. Technologie BrushRollClean™ Vysávejte bez námahy. Hliníková konstrukce je lehká do ruky a unikátní technologie BrushRollClean™ vyčistí kartáč jedním sešlápnutím pedálu, a to i v případě, že je vysavač vypnutý.

Zcela unikátní výrobek Tyčový vysavač Electrolux Pure Q9 PQ91-ANIMA, 2v1 od spolehlivé značky Electrolux pohodlně získáte zde za super peníze. Momentálně v akci za 8 809 Kč.