Tyčový vysavač Electrolux Pure Q9 PQ91-40GG, 2v1

Jednoduchá funkčnost Manipulace s akumulátorovým vysavačem Electrolux Pure Q9 PQ91-40GG je opravdu snadná. Z nabíjecí stanice jde... více informací »
Tyčový vysavač Electrolux Pure Q9 PQ91-40GG
Značka: Electrolux
4 593 Kč
Více informací
Jednoduchá funkčnost Manipulace s akumulátorovým vysavačem Electrolux Pure Q9 PQ91-40GG je opravdu snadná. Z nabíjecí stanice jde...

Jednoduchá funkčnost Manipulace s akumulátorovým vysavačem Electrolux Pure Q9 PQ91-40GG je opravdu snadná. Z nabíjecí stanice jde jednoduše vzít a stejně lehce do ní pak zpět vklouzne. Vysávání nebylo nikdy snazší. Vydrží až 51 minut na jeden provoz! Bez ztráty výkonu během vysávání Užívejte si plného výkonu po celou dobu vysávání i se zaplněným zásobníkem na prach. Měřeno se zásobníkem na prach naplněným standardním zkušebním prachem DMT podle normy IEC 5.1, 5.7 a 5.9 při maximálním výkonu. Plný výkon – poloviční hlučnost Ruční jednotka byla navržena s důrazem na tišší provoz. Kombinace plynulého průtoku vzduchu a jeho tlumenému vývodu zajišťuje maximální snížení hluku. Technologie BrushRollClean™ Vysávejte bez námahy. Hliníková konstrukce je lehká do ruky a unikátní technologie BrushRollClean™ vyčistí kartáč jedním sešlápnutím pedálu, a to i v případě, že je vysavač vypnutý. Unikátní a žádaný produkt můžete najít právě nyní na stránkách zařazený v rubrice akumulátorové 2v1! Připravili jsme skvělé produkty ve zmíněné rubrice z pohodlí domova.

Tento diskontní produkt Tyčový vysavač Electrolux Pure Q9 PQ91-40GG, 2v1 od značky Electrolux jednoduše seženete právě zde za báječnou cenu! Teď v akci 4 593 Kč.