Tyčový vysavač Electrolux Ergorapido Classic EERC75WRK

Tyčový vysavač Electrolux EERC75WRK Jestliže dáváte přednost tyčovým vysavačům, především proto, že se nemusíte zbytečně ohýbat, a navíc... více informací »
Tyčový vysavač Electrolux Ergorapido Classic
Značka: Electrolux
2 879 Kč
Více informací
Tyčový vysavač Electrolux EERC75WRK Jestliže dáváte přednost tyčovým vysavačům, především proto, že se nemusíte zbytečně ohýbat, a navíc...

Tyčový vysavač Electrolux EERC75WRK Jestliže dáváte přednost tyčovým vysavačům, především proto, že se nemusíte zbytečně ohýbat, a navíc vám při uskladnění nezaberou ani příliš místa, pak zkuste vyzkoušet tento od značky Electrolux. Výborná manévrovatelnost, výkonné baterie a možnost nastavení výkonu jsou jeho hlavní přednosti. Vyberte si výkon U vysavače si můžete zvolit jeden ze dvou výkonnostních stupňů. Při nízkém stupni můžete vysávat až 35 minut, zatímco pokud zvolíte vysoký výkonnostní stupeň, doba vysávání se zkrátí na 13 minut, ale i to určitě postačí k úklidu vašeho bytu. Efektivní filtrace Veškeré nečistoty, a to jak ty větší, tak i ty menší, putují do sběrné nádoby, velmi jemný prach zase efektivně zachycuje filtr E10. Výhodou vysavače je, že se nemusíte starat o to, jaký sáček potřebujete, ale po úklidu nahromaděné nečistoty jednoduše vysypete rovnou do koše. Praktický kloub Jistě vás potěší i to, že ani kolem nábytku a nohou židlí nebo gauče se nemusíte nijak složit motat, díky otočnému kloubu se totiž zbavíte nečistot i na hůře přístupných místech téměř bez námahy.
Kvalitní produkt Tyčový vysavač Electrolux Ergorapido jde pořídit právě tu zařazený v rubrice akumulátorové 2v1. Nyní můžete koupit další zboží ze zmíněné kategorie za rozumné peníze. Oblíbený dodavatel Electrolux dodává velmi kvalitní sortiment. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další prověřené zboží značky Electrolux. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kus Tyčový vysavač Electrolux Ergorapido Classic EERC75WRK od výrobce s dlouholetou historií Electrolux pohodlně seženete právě teď u nás opravdu levně! Právě lze objednat jen za 2 879 Kč.