Tyčový vysavač Bosch Readyy'y BBHF220

Vždy připraven Akumulátorový vysavač Bosch BBHF220 vám pomůže udržovat vaši domácnost vždy v perfektní čistotě. Snadno a bez námahy odstraníte... více informací »
Tyčový vysavač Bosch Readyy'y
Značka: Bosch
3 569 Kč
Více informací
Vždy připraven Akumulátorový vysavač Bosch BBHF220 vám pomůže udržovat vaši domácnost vždy v perfektní čistotě. Snadno a bez námahy odstraníte...

Vždy připraven Akumulátorový vysavač Bosch BBHF220 vám pomůže udržovat vaši domácnost vždy v perfektní čistotě. Snadno a bez námahy odstraníte prach a nečistoty z vaší podlahy nebo z koberců. Je vhodný na všechny druhy podlah. Nenáročný pomocník Vysavač lze zcela jednoduše nabít v zásuvce. Po plném nabití je schopen až 40minutového nepřetržitého provozu. Zároveň díky svým kompaktním rozměrům je velice nenáročný na skladování, a umožňuje vám tak pohodlné umístění téměř kdekoliv. Dva v jednom Skvělým pomocníkem je i díky své odnímatelné části v podobě malého ručního vysavače, který můžete využít například na sedačku, závěsy, nebo třeba při úklidu interiéru auta. Snadný a komfortní úklid Obsluha vysavače je velmi pohodlná, díky jeho nízké hmotnosti a také absenci kabelu, který už vám při vysávání nebude nikde překážet. Dostanete se i do značně členitých prostor, díky vysoce flexibilnímu kloubu trysky, a tak hravě odstraníte nečistoty z každého koutu domácnosti. Se systémem EasyClean se i velmi snadno čistí, snadno vyjmete kartáč i zásobník na prach.Tento výjimečný výrobek Tyčový vysavač Bosch Readyy'y můžete získat bezprostředně tady na našich stránkách zařazený v rubrice akumulátorové 2v1. Nyní si můžete vybrat akční zboží z této kategorie na pár kliknutí. Známý dodavatel Bosch představuje top zboží.

Tento nejprodávanější produkt Tyčový vysavač Bosch Readyy'y BBHF220 od značky Bosch je k sehnání zde za zcela nejnižší cenu! Aktuálně výhodně za 3 569 Kč.