Tyčový mixér Tefal Infiny Force Pro HB95LD38, 1200W

Tyčový mixér Tefal Infiny Force Pro HB95LD38, 1200W Vysoce výkonný tyčový mixér Infiny Force Pro HB95LD38 od značky Tefal se stane... více informací »
Tyčový mixér Tefal Infiny Force
Značka: Tefal
3 134 Kč
Více informací
Tyčový mixér Tefal Infiny Force Pro HB95LD38, 1200W Vysoce výkonný tyčový mixér Infiny Force Pro HB95LD38 od značky Tefal se stane...

Tyčový mixér Tefal Infiny Force Pro HB95LD38, 1200W Vysoce výkonný tyčový mixér Infiny Force Pro HB95LD38 od značky Tefal se stane nepostradatelným pomocníkem při přípravě lahodných pokrmů. Kvalitní zpracování, odolný materiál a celkový příkon 1200 W poskytne vše potřebné pro bezchybné rozmixování či vyšlehání směsí. Všestrannost Mezi hlavní přednosti tohoto mixéru zcela jistě patří vícerychlostní startovací tlačítko, které vám nabízí stoprocentní kontrolu rychlosti, díky čemuž můžete připravovat širokou škálu produktů, jako jsou majonézy, přesnídávky, krémové polévky, jemné omáčky a mnoho dalšího. Vysoce kvalitní nože Powelix Life Powelix Life Blades nože umožňují mixovat až o 30 % rychleji, čímž zabrání rozstřiku surovin do okolí a díky kvalitnímu zpracování poskytují dlouhodobou životnost. Mixér umožňuje rychlou výměnu jednotlivých nástavců a snadno se udržuje v čistotě, díky možnosti mýt odnímatelné části v myčce. Ergonomický tvar rukojeti napomáhá k jistému a pohodlnému úchytu. Příslušenství Mezi příslušenství k mixéru se řadí: 1x nerezová mixovací noha 1x šlehací metla 1x mixovací odměrná nádobka 800 ml 1x univerzální sekáček 1x sekáček na pyré 1x nástavec na pyré 10 let opravitelnosti Společnost Tefal se zavázala k tomu, že většina jejich výrobků bude snadno opravitelná v horizontu 10 let. Hlavním důvodem k takovémuto kroku je snaha o menší znečišťování prostředí a déle trvající funkcionalitu. Produkty jsou lehce opravitelné a ekologicky zlikvidovatelné. Náhradní díly ke starším výrobkům, které už se nevyrábí, jsou ponechávány na skladech.

Nový kousek Tyčový mixér Tefal Infiny Force Pro HB95LD38, 1200W od výrobce se skvělou pověstí Tefal máte možnost koupit ještě dnes extra se slevou. Zboží pořídíte teď u nás za 3 134 Kč.