Tyčový mixér Bosch MS8CM61X1,1000W,12 rychlostí

Profesionální výsledky Robustní a všestranný ponorný mixér se širokou škálou doplňků Bosch MS8CM61X1 byl stvořen pro... více informací »
Tyčový mixér Bosch MS8CM61X1
Značka: Bosch
4 299 Kč
Více informací
Profesionální výsledky Robustní a všestranný ponorný mixér se širokou škálou doplňků Bosch MS8CM61X1 byl stvořen pro...

Profesionální výsledky Robustní a všestranný ponorný mixér se širokou škálou doplňků Bosch MS8CM61X1 byl stvořen pro profesionální výsledky v kuchyni. Vysoce kvalitní noha mixéru z nerezové oceli spolu s tichým motorem o příkonu 1000 W přináší rychlé a dokonalé zpracování nejrůznějších ingrediencí. 12 rychlostí a nekonečné možnosti Ať už je to cokoli, majonéza, dětské pokrmy nebo polévky, sekání, mletí nebo mixování, vždy najdete optimální rychlost pro každý úkol. Mixér navíc nabízí i funkci turbo. Click-mechanismus Inovativní patentovaný „Click-mechanismus“ vám pomůže snadno připojit i sejmout mixovací nohu a veškeré příslušenství absolutně bez námahy. Snadné čištění S umýváním se nemusíte vůbec trápit. Díky kvalitním materiálům je mixovací noha a celé příslušenství (kromě pohonu sekáčku, kostičkovače a metličky) vhodné pro mytí v myčce. Bohaté příslušenství Inovativní food procesor s různými nástavci pro sekání, krájení, strouhání a hnětení. Nádoba s užitným objemem 1,25 l v kombinaci s hnětacím nástavcem pro přípravu lehkých těst. Inovativní nástavec Kubixx na krájení pravidelných kostiček (velikosti 9 mm) z ovoce či zeleniny, např. pro přípravu salátu Praktický sekáček velikosti L (500 ml užitný objem) naseká bylinky, oříšky, cibuli, maso, sýr a další – s víčkem pro uskladnění v lednici. Vysoce kvalitní noha z nerezové oceli je pachově i chuťově neutrální, odolný materiál je ideální pro přípravu horkých polévek a omáček Nerezová šlehací metla pro šlehání bílků, smetany, palačinkového těsta či krémových dezertů. Průhledná mixovací nádoba ( 600 ml ) s měrkou a víčkem pro uskladnění v lednici.

Vynikající kousek Tyčový mixér Bosch MS8CM61X1,1000W,12 rychlostí od spolehlivého výrobce Bosch je dostupný právě nyní za báječnou cenu. Ceny již od 4 299 Kč.