Tyčový mixér Bosch MS8CM6110,1000W,12 rychlostí

Profesionální výsledky Robustní a všestranný ponorný mixér se širokou škálou doplňků Bosch MS8CM6110 byl stvořen pro... více informací »
Tyčový mixér Bosch MS8CM6110
Značka: Bosch
2 042 Kč
Více informací
Profesionální výsledky Robustní a všestranný ponorný mixér se širokou škálou doplňků Bosch MS8CM6110 byl stvořen pro...

Profesionální výsledky Robustní a všestranný ponorný mixér se širokou škálou doplňků Bosch MS8CM6110 byl stvořen pro profesionální výsledky v kuchyni. Vysoce kvalitní noha mixéru z nerezové oceli spolu s tichým motorem o příkonu 1000 W přináší rychlé a dokonalé zpracování nejrůznějších ingrediencí. 12 rychlostí a nekonečné možnosti Ať už je to cokoli, majonéza, dětské pokrmy nebo polévky, sekání, mletí nebo mixování, vždy najdete optimální rychlost pro každý úkol. Mixér navíc nabízí i funkci turbo. Click-mechanismus Inovativní patentovaný „Click-mechanismus“ vám pomůže snadno připojit i sejmout mixovací nohu a veškeré příslušenství absolutně bez námahy. Snadné čištění S umýváním se nemusíte vůbec trápit. Díky kvalitním materiálům je mixovací noha a celé příslušenství (kromě pohonu sekáčku, kostičkovače a metličky) vhodné pro mytí v myčce. Příslušenství Vysoce kvalitní noha z nerezové oceli je pachově i chuťově neutrální, odolný materiál je ideální pro přípravu horkých polévek a omáček – nezbarví se ani při kontaktu např. s mrkví. Průhledná mixovací nádoba ( 600 ml ) s měrkou a víčkem pro uskladnění v lednici.
Unikátní a žádaný výrobek Tyčový mixér Bosch MS8CM6110,1000W,12 rychlostí můžete pořídit bez problémů tu na webu umístěný v kategorii tyčové mixéry! Nyní si můžete pořídit parádní produkty ve zmiňované rubrice z pohodlí domova! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Bosch dlouhodobě vyrábí kvalitní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Unikátní a žádaný produkt Tyčový mixér Bosch MS8CM6110,1000W,12 rychlostí od předního výrobce Bosch máte možnost získat právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní lze objednat jen za 2 042 Kč.